«Китай та Європа мають виконувати свої міжнародні зобов’язання та спільно протидіяти однобічним проявам цькування»
Бути диваком – це значить мати сміливість залишатися собою, коли весь світ підштовхує до того, щоб стати "як усі". Це про внутрішню свободу і здатність йти за покликом серця, навіть якщо шлях незвичний, адже саме диваки творять історію – не тому, що йдуть проти світу, а тому, що йдуть за собою.
На компанію вже подали судовий позов
На Google подали позов за те, що їхній браузер Chrome відстежує всі дії користувачів на всіх сайтах навіть в режимі «інкогніто».
Про це повідомляє Reuters,- передає Інформатор .
Позивачі провели спеціальну експертизу, яка перевіряла дані, оброблювані Chrome під час роботи з ним в різних режимах. Виявилося, що він і надалі стежить за діями користувачів через системи Google Analytics, Google Ad Manage, а також плагіни веб-сайтів.
Ця проблема є на всіх версіях браузерів, включаючи мобільні. Він збирає дані навіть тоді, коли користувач не клікає на рекламні кнопки і банери. Все обробляється для того, щоб знати переваги людей, незважаючи на «інкогніто», який має на увазі приховування всіх дій.
У позові йдеться, що користувачі спочатку впевнені, ніби «інкогніто» не відслідковувати їхні дії. Тепер заявники кажуть, що «Google не може продовжувати займатися несанкціонованим збором даних практично будь-якого користувача, що має телефон або комп'ютер».
Сама ж компанія відповідає, що кожного разу при вході до режиму «інкогніто» користувача сповіщають, що веб-сайти можуть отримувати дані про його активності. У будь-якому випадку, позов подали на 5 млн доларів, і розбиратися в усьому буде суд.
Нагадаємо, що Google збирається залишити приблизно 20% своїх співробітників і надалі працювати у віддаленому режимі після закінчення пандемії .