«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Ворожі обстріли продовжуються вздовж усієї лінії зіткнення
Російські війська під ранок завдали авіаударів по Мар'їнці та Новомихайлівці в Донецькій області. Згодом вони почали обстрілювати артилерією мирних жителів цих населених пунктів.
Про це повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко, – передає Інформатор.
"Вранці росіяни завдали авіаударів по Мар'їнці та Новомихайлівці, після чого почали працювати артилерією в районі цих населених пунктів. Крім того, з ночі ведуться обстріли Авдіївки, Мар'їнки, Красногорівки та їхніх передмість, під вогнем росіян та Очеретинська громада",
За його словами, населені пункти внаслідок ворожого вогню зазнають значних руйнувань та пожеж.
"Є постраждалі серед цивільних, інформацію уточнюємо", – додав Кириленко.



Нагадаємо, у Миколаєві замість Московської вулиці з'явиться Маріупольська. Крім того, окупанти завдали три удари по Хмельницькій області.
Також Інформатор писав, що в Україні створили чат-бот та сайт для евакуації населення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.