RU
Головна
Україна
21:01, 15 Жовтня
Информатор UA

Интро

На черговому засіданні Ради національної безпеки і оборони України в п'ятницю, 15 жовтня, Кабінет міністрів України попросили перевірити роботу Мінекології. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на трансляцію брифінгу. У РНБО є питання до роботи Мінекології. На думку членів Ради, воно не виконує повною мірою укази президента. "Згідно з указом президента №77 від лютого 2021 року згідно з протокольними дорученнями було звернення членів РНБО до прем'єр-міністра нашої країни, з тим, щоби було розглянуто питання про роботу керівництва Міністерства, про яке йдеться, на найближчому засіданні Кабміну", - сказав Данілов . Йдеться про Міністерство захисту довкілля і природних ресурсів України. Також у РНБО незадоволені ситуацією з використанням надр. "Ми розглянули питання надрокористування та посилення контролю в цій сфері. Займаємося питанням із лютого-березня цього року, тримаємо ситуацію на контролі... У минулому році зібрали 28,9 млрд гривень, у цьому очікується близько 50 млрд гривень зібраних від структур, що курують сферу надрокористування", сказав Данілов. Він уточнив, що 211 компаній працюють у цій галузі всією країною, але є не до кінця вивчені питання в цій сфері. СБУ доручили перевірити 23 компанії з видобутку вуглеводневої сировини, які без відповідних на те підстав отримали дозволи на подібного роду діяльність. З 1 листопада запрацює портал, де можна буде побачити ліцензії всіх 3044 компаній у сфері надрокористування. Там будуть відображені бенефіціари, місце розташування ділянок і вид діяльності, яка на них ведеться. Данілов додав, що президент робить "акцент на вуглеводневій сировині, бурштині і воді". Також на сьогоднішньому засіданні РНБО затвердили Стратегію біобезпеки України. Обговорення питання контрабандистів секретар РНБО назвав "живим", зізнавшись, що його довго обговорювали. В обговорення брали участь представники Одеської митниці, СБУ та МВС. "Ми прослухали звіт структур, і можна сказати, що в цій сфері є певні зрушення. Надходження до бюджету збільшилися на 47 млрд гривень, але, так само можна сказати, що всі контрабандисти зі списку санкцій ще не припинили свою діяльність повністю", - сказав секретар РНБО. У зв'язку з цим в Україні посилять кадровий резерв на українській митниці. Розглянули й питання про кримінальних авторитетів і злодіїв у законі. Данілов відзвітував, що на території України діяло 17 таких угруповань. "На сьогоднішній день жоден із них не залишився на волі, хтось покинув нашу країну, більшість перебуває в СІЗО", - сказав він. Раніше Інформатор повідомляв, що РНБО наклав санкції за організацію виборів у Криму і ОРДЛО. Також ми писали, що державі повернули дві ліцензії на надрокористування. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Боротьба з контрабандою та турбота про надра та екологію: підсумки засідання РНБО

Читать на русском
Боротьба з контрабандою та турбота про надра та екологію: підсумки засідання РНБО

СБУ перевірить понад два десятки компаній на предмет надрокористування

На черговому засіданні Ради національної безпеки і оборони України в п'ятницю, 15 жовтня, Кабінет міністрів України попросили перевірити роботу Мінекології.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на трансляцію брифінгу.

У РНБО є питання до роботи Мінекології. На думку членів Ради, воно не виконує повною мірою укази президента.

"Згідно з указом президента №77 від лютого 2021 року згідно з протокольними дорученнями було звернення членів РНБО до прем'єр-міністра нашої країни, з тим, щоби було розглянуто питання про роботу керівництва Міністерства, про яке йдеться, на найближчому засіданні Кабміну", - сказав Данілов .

Йдеться про Міністерство захисту довкілля і природних ресурсів України.

Також у РНБО незадоволені ситуацією з використанням надр.

"Ми розглянули питання надрокористування та посилення контролю в цій сфері. Займаємося питанням із лютого-березня цього року, тримаємо ситуацію на контролі... У минулому році зібрали 28,9 млрд гривень, у цьому очікується близько 50 млрд гривень зібраних від структур, що курують сферу надрокористування", — сказав Данілов.

Він уточнив, що 211 компаній працюють у цій галузі всією країною, але є не до кінця вивчені питання в цій сфері.

СБУ доручили перевірити 23 компанії з видобутку вуглеводневої сировини, які без відповідних на те підстав отримали дозволи на подібного роду діяльність.

З 1 листопада запрацює портал, де можна буде побачити ліцензії всіх 3044 компаній у сфері надрокористування. Там будуть відображені бенефіціари, місце розташування ділянок і вид діяльності, яка на них ведеться.

Данілов додав, що президент робить "акцент на вуглеводневій сировині, бурштині і воді".

Також на сьогоднішньому засіданні РНБО затвердили Стратегію біобезпеки України.

Обговорення питання контрабандистів секретар РНБО назвав "живим", зізнавшись, що його довго обговорювали. В обговорення брали участь представники Одеської митниці, СБУ та МВС.

"Ми прослухали звіт структур, і можна сказати, що в цій сфері є певні зрушення. Надходження до бюджету збільшилися на 47 млрд гривень, але, так само можна сказати, що всі контрабандисти зі списку санкцій ще не припинили свою діяльність повністю", - сказав секретар РНБО.

У зв'язку з цим в Україні посилять кадровий резерв на українській митниці.

Розглянули й питання про кримінальних авторитетів і злодіїв у законі. Данілов відзвітував, що на території України діяло 17 таких угруповань.

"На сьогоднішній день жоден із них не залишився на волі, хтось покинув нашу країну, більшість перебуває в СІЗО", - сказав він.

Раніше Інформатор повідомляв, що РНБО наклав санкції за організацію виборів у Криму і ОРДЛО.

Також ми писали, що державі повернули дві ліцензії на надрокористування.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.