Головна
Життя
Мода
17:45, 19 Липня
Информатор UA

Интро

Nike збирається випустити три нових забарвлення своїх кросівок Air Presto Mid Utility. Про це повідомляє kotaku,- передає Інформатор Три кольори відносяться до трьох персонажів: Боби Фетта, Босска і Дарта Вейдера з Імперія завдає удару у відповідь. Так компанія хотіла висловити шану фільму, оскільки у компанії немає спеціальної ліцензії на те, щоб виробляти товари, пов'язані із Зоряними війнами. На кросівках, через зазначені вище причини, відсутні логотипи, але є колірні схеми, що нагадують зазначених героїв. Називати моделі все ж будуть іменами персонажів, до яких вони належать. Кросівки очікуються в листопаді 2021 року, і це буде не якась лімітована версія, а повноцінна серія. Наразі ціна не повідомляється. Нагадаємо, що Adidas планує випустити лінійку кросівок в стилі M M's . Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Боба Фетт і Дарт Вейдер: Nike показала нові кросівки в стилі «Зоряних воєн»

Читать на русском

Їх стилі будуть присвячені різним героям франшизи

Читать на русском
Боба Фетт і Дарт Вейдер: Nike показала нові кросівки в стилі «Зоряних воєн»

Їх стилі будуть присвячені різним героям франшизи

Nike збирається випустити три нових забарвлення своїх кросівок Air Presto Mid Utility. 

Про це повідомляє kotaku,- передає Інформатор 

Три кольори відносяться до трьох персонажів: Боби Фетта, Босска і Дарта Вейдера з «Імперія завдає удару у відповідь». Так компанія хотіла висловити шану фільму, оскільки у компанії немає спеціальної ліцензії на те, щоб виробляти товари, пов'язані із «Зоряними війнами».

 

На кросівках, через зазначені вище причини, відсутні логотипи, але є колірні схеми, що нагадують зазначених героїв. Називати моделі все ж будуть іменами персонажів, до яких вони належать. 

Кросівки очікуються в листопаді 2021 року, і це буде не якась лімітована версія, а повноцінна серія. 

Наразі ціна не повідомляється. 

Нагадаємо, що Adidas планує випустити лінійку кросівок в стилі M & M's .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.