«І Європа, і Сполучені Штати повинні в ідеалі перейти, на мій погляд, до ситуації з нульовими тарифами»
Для MONATIK ця робота має особливе значення — адже саме з брейкінгу, як частини стрит-культури, розпочався його творчий шлях. Саме тому ця робота — його особиста мотивація рухати українську молодь вперед.
У підсумку він навіть почав отримувати скарги та погрози
22-річний блогер вирішив пожартувати, і створив власну криптовалюту, але люди гумору не зрозуміли, і почали масово скуповувати віртуальні токени.
Про це повідомляє Vice, — передає Інформатор.
Блогер Андре Льюїс, який в TikTok більше відомий під ніком Dresuschrist, вирішив жартома спробувати створити свою власну криптовалюту. Тема йому була цікавою, але він у ній поки не сильно розбирався. Метою було просто спробувати, як вона робиться, і трохи пожартувати.
Для своїх цілей він вибрав навіть дуже «кричущу» назву — Simple Cool Automatic Money — «Прості класні автоматичні гроші». Усе це складалося в абревіатуру SCAM, яка і використовувалася, як назва. Якщо її перевести, то ми отримаємо «шахрайство», що явно має відштовхнути потенційних недосвідчених покупців.
Потім він вирішив із жартівливим ухилом розповісти про криптовалюту в мережі. Проте, гумор люди не помітили, і кинулися масово скуповувати токени. У результаті ринкова капіталізація SCAM дуже швидко виросла до 70 млн доларів. Творець криптовалюти дуже здивувався такому повороту подій.
Simple
— Simple. Cool. Automatic. Money. (@SCAMBSC) April 28, 2021
Cool
Automatic
Money
pic.twitter.com/4QnhxMTYoW
Крім цього йому почали приходити й скарги з погрозами від «ошуканих» покупців. Сам же блогер каже, що нікого не просив купувати маркери, та й назва говорить сама за себе.
«Я зробив це в жарт. Ніхто не говорив тобі купувати це ла*но — криптовалюта в буквальному сенсі має назву «шахрайство», тупий ти уб**док. Я нікого й нічого не просив купувати», — написав Андре Льюїс.
У будь-якому випадку, після такого експерименту криптовалюта зацікавила блогера ще більше, хоч ринкова капіталізація його SCAM вже впала до 1,5 млн доларів. Усього зараз токени є в 1,5 тисяч осіб, а сам блогер поки володіє 10 % від загальної кількості.
Тепер він має намір серйозно просувати свою валюту, і почав детальніше заглиблюватися в цю тему.
Нагадаємо, що криптовалюта Ethereum в кінці квітня оновила історичний максимум, досягнувши 2,8 тисячі доларів.