“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Понад 13% українців виїхали б у безпечніший регіон
Українці відстоюватимуть свою державу і чинитимуть опір російським військовим у разі повномасштабного вторгнення. Лише 8% громадян готові виїхати за кордон.
Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології 5-13 лютого 2022 року, – передає Інформатор.
В Україні зростає готовність чинити опір: з 33,3% до 37,3% порівняно з даними за грудень 2021 року. Загалом, готові воювати у разі повномасштабного вторгнення РФ 57,5% українців. Виїхали б у безпечніший регіон – 12,4%, поїхали за кордон – 7,5%, нічого не робили б – 17,9%. Ще 7,6% вагалися з відповіддю, а 1,2% відмовилися відповісти на запитання.
У регіональному вимірі готовність чинити опір варіюється від 72,2% на Заході до 30,5% на Сході. Готовність чинити збройний опір – від 44,8% на Заході та до 17,8% Сході. На Заході та в Центрі готовність чинити опір зросла. На Півдні у порівнянні з груднем різниця в межах похибки, але з тенденцією до деякого зростання готовності чинити опір. На Сході, навпаки, різниця також у межах похибки проти грудня, але є тенденція до нижчої готовності чинити опір.
Зазначимо, опитування проводили методом телефонного інтерв'ю. Опитано 2004 респондентів, які проживають у всіх регіонах України (крім Криму). У Луганській та Донецькій областях опитування проводилося лише на території, контрольованій українською владою. Статистична похибка вибірки вбирається у 2,4 %.
Раніше Інформатор писав, що українці думають про армію і як ставляться до волонтерів. Окрім того, кого українці вважають ворогами, а кого – союзниками.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.