Київстар знову змінює тарифи: коли чекати змін та кого вони зачеплять

Читать на русском

Нововведення зачеплять тих, хто користується тарифами лінійки LOVE UA

Читать на русском
Київстар
Деякі тарифні плани зникнуть взагалі

Нововведення зачеплять тих, хто користується тарифами лінійки LOVE UA

Вже з 1 червня, абоненти Київстар втратять кілька тарифних пропозицій. Натомість отримають інші привілеї від компанії. Що зміниться — читайте в нашому матеріалі. 

Київстар планує розширити спектр послуг деяких тарифних пакетів. Зокрема, нововведення стосуватимуться контрактних та бізнес-абонентів, які користуються тарифами лінійки LOVE UA. 

Відтак в тарифі LOVE UA Світло Контракт, який можна придбати за 150 грн в місяць:  будуть безліміт на зв'язок в мережі Київстар, 150 хв на інші номери та 15 ГБ безлімітного інтернету.

LOVE UA Пісня. Контракт коштуватиме на 50 грн дорожче, одна в ньому буде на 5 ГБ більше інтернету та на 100 хвилин на інші мобільні номери.

А в тарифному пакеті LOVE UA Сила. Контракт за 300 гривень користувачі отримають 50 ГБ інтернету та аж 300 хвилин на інші номери.

Крім того, Київстар також планує змінити назви та умови використання тарифних планів ВАШ Комфорт та ВАШ Безлім.

Відтак, тариф ВАШ Комфорт отримає нову назву LOVE UA Рух. Контракт. Серед нововведень: 

  • 50 додаткових хвилин для дзвінків на інші мережі.
  • ще 40 ГБ без обмеження швидкості для інтернету.
  • оновлені умови послуги “Роумінг як вдома”

Інший тарифний пакет, який раніше називався Тариф ВАШ Безлім буде перейменований на LOVE UA Успіх. Контракт. У вартість пакета відтепер включать нові умови послуги “Роумінг як вдома”.

Інші нововведення

З червня декілька тарифних пропозицій, зокрема: контрактний тариф LOVE UA., тарифи Ваш вибір, LOVE UA. Бізнес та ВАШ Оптимум та тарифи Ваш вибір та ВАШ Оптимум стануть недоступні. Також, окремим абонентам, які використовували застарілі тарифні плани протягом понад двох років, буде запропоновано перейти на нові та більш збалансовані тарифи.

Ці зміни стосуватимуться невеликої частини абонентів Київстар, які скористалися такими тарифами протягом довгого часу:

  • Smart Регіон.
  • Простий.
  • Київстар 4G Extra+.
  • Київстар 4G Ultra.
  • Smart Premium.

Також оновлять тарифні пакети й для користувачів Київстар Назавжди і Ваш Регіон. Тепер абоненти Київстару матимуть можливість користуватися двома найдешевшими тарифами одночасно. Перший з них – “Любов до батьків”. Для його підключення необхідно заплатити 125 грн і отримати 5 ГБ мобільного інтернету, безлімітні дзвінки в мережі Київстар, 50 хвилин на інші мережі та 50 SMS по Україні.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Київстар різко підняв вартість тарифів. Деякі з них досягають 500 грн у місяць.

Також раніше Інформатор робив підбірку найдешевших тарифів провідних українських операторів, а саме Київстар, lifecell та Vodafone.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.