Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
“Це розповідь про взаємне кохання, де кожен день стає святом, коли поряд та людина, яка здатна захистити й підтримати. Це пісня про кохання, яке дарує надію і спокій, роблячи світ теплішим і світлішим лише завдяки тому, що поряд саме він.”, — розповіла Alena Omargalieva.
Роботи автора цитували лише кілька разів, але вчені вважають, що цього може бути недостатньо
Після призначення довічної стипендії батьку президента Володимира Зеленського професору Олександру Зеленському у мережі розгорівся скандал. Його наукові роботи спочатку не знайшли у відповідних реєстрах та журналах. Втім, пізніше стало відомо, що праці все ж виходили та їх цитували.
Про це написав вчений та науковий співробітник НАН України Семен Єлисевський у Telegram. За його словами, цитували Олександра Зеленського лише 10 разів.
Зокрема, у базі Scopus, яка відстежує цитованість опублікованих наукових статей, знайшли лише одну роботу батька президента. Втім, її жодного разу не цитували, а h-індекс – нульовий.
У базі Google Scholar знайшли 13 робіт Зеленського. Усі вони написані російською мовою, а публікувалися здебільшого у місцевих виданнях. Там виявили 10 цитувань автора, h-індекс – 1.
Водночас вчений заявив, що саме у "гуглівській" базі часто цитують навіть самобутніх вчених: “Судіть самі чи є це нормальним для заслуженого професора та доктора наук”, – прокоментував результат свого пошуку Єлисевський.
Олександр Семенович Зеленський, батько чинного президента України Володимира Зеленського, отримав стипендію від держави. Вона надається йому за видатні заслуги у сфері вищої освіти. Гроші Олександру Семеновичу виплачуватимуться пожиттєво.
Згідно з документом, стипендії Кабміну вони отримуватимуть з 1 вересня 2023 року. Виплати відбуватимуться у межах бюджетних призначень. Сума, яку отримуватиме батько президента, офіційно на сайті уряду не вказана. Втім, за даними видання "Фокус", вона становитиме 8052 гривні щомісяця. Підрахунок здійснено шляхом визначення сердньої суми подібної стипендії на місяць. Зазначається, що вона складає три прожиткових мінімуми для дієздатних осіб (2 684 грн).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.