"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
Це сталося через скандального рішення КСУ
Більше 10 тисяч чиновників уникли покарання за неподання декларацій. Це сталося через скандальне рішення Конституційного суду від 27 жовтня 2020 року.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Національного агентства з питань запобігання корупції(НАЗК).
Відомство зазначає, що чиновникам вдалося уникнути відповідальності, незважаючи на закон, який відновив кримінальну відповідальність за умисне неподання декларації та умисне декларування недостовірних відомостей.
Зокрема, не подали декларації і колишні народні депутати. Це Костянтин Жеваго, Ігор Кононенко, Андрій Лозовий, Андрій Шинькович і Іван Винник, відзначають в НАЗК.
У НАЗК також відзначили, що закон, що встановлює кримінальну протиправність такого діяння, не має зворотної дії в часі (ч.2 ст.5 КК України). Тобто, якщо норма закону про кримінальну відповідальності не діяла на момент вчинення злочину, особу не можуть притягнути до відповідальності відповідно до норм такого закону.
Нагадаємо, Конституційний суд 27 жовтня прийняв одне з найскандальніших рішень за свою історію.Судді вирішили визнати неконституційним електронне декларування та фактично зупинили діяльність Національного агентства з питань запобігання корупції.
В кінці грудня президент Володимир Зеленський підписав закон, який повернув відповідальність за брехню в деклараціях,але фактично 2 місяці це питання не було врегульоване.