Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Це сталося через скандального рішення КСУ
Більше 10 тисяч чиновників уникли покарання за неподання декларацій. Це сталося через скандальне рішення Конституційного суду від 27 жовтня 2020 року.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Національного агентства з питань запобігання корупції(НАЗК).
Відомство зазначає, що чиновникам вдалося уникнути відповідальності, незважаючи на закон, який відновив кримінальну відповідальність за умисне неподання декларації та умисне декларування недостовірних відомостей.
Зокрема, не подали декларації і колишні народні депутати. Це Костянтин Жеваго, Ігор Кононенко, Андрій Лозовий, Андрій Шинькович і Іван Винник, відзначають в НАЗК.
У НАЗК також відзначили, що закон, що встановлює кримінальну протиправність такого діяння, не має зворотної дії в часі (ч.2 ст.5 КК України). Тобто, якщо норма закону про кримінальну відповідальності не діяла на момент вчинення злочину, особу не можуть притягнути до відповідальності відповідно до норм такого закону.
Нагадаємо, Конституційний суд 27 жовтня прийняв одне з найскандальніших рішень за свою історію.Судді вирішили визнати неконституційним електронне декларування та фактично зупинили діяльність Національного агентства з питань запобігання корупції.
В кінці грудня президент Володимир Зеленський підписав закон, який повернув відповідальність за брехню в деклараціях,але фактично 2 місяці це питання не було врегульоване.