Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Прихильники інтеграції з Росією і ЄС розподіляються порівну
Інститут соціології НАН Білорусі презентував результати репрезентативного опитування, де порівну розподіляються прихильники інтеграції з Росією і ЄС, а домінують противники входження країни в блоки та союзи.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на DW.
Відповіді респондентів порівну розподілилися між прихильниками членства країни в Євросоюзі і Євразійському економічному союзі (по 13,7%). При цьому більше чверті опитаних (26,7%) висловилися за те, щоби Білорусь залишалася "державою, що зберігає нейтралітет і не входить у жодні союзи і блоки".
Зазначимо, у чинній конституції Білорусі сказано, що країна має на меті зробити свою територію без'ядерною зоною, а державу - нейтральною.
При цьому Олександр Лукашенко в серпні 2021 року, посилаючись на результати обговорення цієї теми на Всебілоруських народних зборах, висловився за виключення з тексту Конституції РБ прагнення до нейтральності. За його словами, нейтралітету фактично немає.
Передбачається, що конституційний референдум пройде на початку 2022 року, але точна дата і текст нової конституції, що виноситься на плебісцит невідомі.
Соціологи цієї державної наукової установи опитали 2110 респондентів у квітні 2021 року, результати представили у вересні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.