“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Прихильники інтеграції з Росією і ЄС розподіляються порівну
Інститут соціології НАН Білорусі презентував результати репрезентативного опитування, де порівну розподіляються прихильники інтеграції з Росією і ЄС, а домінують противники входження країни в блоки та союзи.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на DW.
Відповіді респондентів порівну розподілилися між прихильниками членства країни в Євросоюзі і Євразійському економічному союзі (по 13,7%). При цьому більше чверті опитаних (26,7%) висловилися за те, щоби Білорусь залишалася "державою, що зберігає нейтралітет і не входить у жодні союзи і блоки".
Зазначимо, у чинній конституції Білорусі сказано, що країна має на меті зробити свою територію без'ядерною зоною, а державу - нейтральною.
При цьому Олександр Лукашенко в серпні 2021 року, посилаючись на результати обговорення цієї теми на Всебілоруських народних зборах, висловився за виключення з тексту Конституції РБ прагнення до нейтральності. За його словами, нейтралітету фактично немає.
Передбачається, що конституційний референдум пройде на початку 2022 року, але точна дата і текст нової конституції, що виноситься на плебісцит невідомі.
Соціологи цієї державної наукової установи опитали 2110 респондентів у квітні 2021 року, результати представили у вересні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.