Головна
Бізнес
Економіка
13:02, 28 Травня
Информатор UA

Интро

Білорусь може закрити постачання бензину в Україні продукт їхньої нафтової компанії становить близько 50% нашого ринку цієї марки. Як говорить директор Консалтингової групи , це найгірше рішення, яке могли прийняти білоруси в поточній ситуації. Про це Сергій Куюн написав у себе в Facebook, повідомляє Інформатор. Брак 50% постачання не може минути для ринку безслідно. Частково можна перекритися завдяки Литві, але малоймовірно, що завод зможе доправити понад 1015 тис. т. Можна імпортувати морем, але такого постачання давно ніхто не робив, невідома технічна можливість оперативно прийняти й вивантажити такий обсяг, прокоментував директор Сергій Куюн журналістам enkorr. Повідомляється, що є велика ймовірність того, що це таки станеться білоруська нафтова компанія поки не підтверджує постачання бензину марки А-95 для українських контрагентів на червень. Водночас А-92 буде доправлено в повному обсязі. Нагадаємо, 26 травня Україна закрила авіасполучення з РБ. Білоруська сторона з подивом сприйняла рішення припинити авіасполучення, оскільки, на їхню думку, ситуація, яка відбулася не має ніякого відношення до України. У МЗС заявили, що Київ може відновити авіасполучення з Білоруссю, але для цього білоруській владі необхідно повернутися до . Водночас уже понад 10 авіакомпаній призупинили польоти над Білоруссюабо мають намір це зробити. Пізніше Україна заборонила імпорт електроенергії з Росії та Білорусі до осені цього року. У РБ занепокоїлися за долю нашої країни у Міненергетики Білорусі запевнили, що вони готові організувати постачання електроенергії Києву, якщо це буде потрібно. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Білорусь може закрити постачання бензину «А-95» в Україні

Читать на русском

Причина, яка наштовхнула БНК на таке рішення, невідома

Читать на русском
Білорусь може закрити постачання бензину «А-95» в Україні

Причина, яка наштовхнула БНК на таке рішення, невідома

Білорусь може закрити постачання «п’ятого» бензину в Україні — продукт їхньої нафтової компанії становить близько 50 % нашого ринку цієї марки. Як говорить директор Консалтингової групи «А-95», це найгірше рішення, яке могли прийняти білоруси в поточній ситуації.

Про це Сергій Куюн написав у себе в Facebook, — повідомляє Інформатор.

«Брак 50 % постачання не може минути для ринку безслідно. Частково можна перекритися завдяки Литві, але малоймовірно, що завод зможе доправити понад 10–15 тис. т. Можна імпортувати морем, але такого постачання давно ніхто не робив, невідома технічна можливість оперативно прийняти й вивантажити такий обсяг», — прокоментував директор«А-95» Сергій Куюн журналістам enkorr.

Повідомляється, що є велика ймовірність того, що це таки станеться — білоруська нафтова компанія поки не підтверджує постачання бензину марки А-95 для українських контрагентів на червень. Водночас А-92 буде доправлено в повному обсязі.

Нагадаємо, 26 травня Україна закрила авіасполучення з РБ. Білоруська сторона з подивом сприйняла рішення припинити авіасполучення, оскільки, на їхню думку, ситуація, яка відбулася не має ніякого відношення до України. У МЗС заявили, що Київ може відновити авіасполучення з Білоруссю, але для цього білоруській владі необхідно повернутися до «нормальності». Водночас уже понад 10 авіакомпаній призупинили польоти над Білоруссю або мають намір це зробити. 

Пізніше Україна заборонила імпорт електроенергії з Росії та Білорусі до осені цього року. У РБ занепокоїлися за долю нашої країни — у Міненергетики Білорусі запевнили, що вони готові організувати постачання електроенергії Києву, якщо це буде потрібно.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.