«Білий Барс» виграв за буллітами, «Дніпро» відвіз перемогу з Маріуполя

Битва аутсайдерів завершилася перемогою команди з Білої Церкви.

«Крижані Вовки» двічі відігравалися по ходу матчу, але все ж програли в серії буллітів. Закинувши в кожному періоді по шайбі, «Дніпро» в непростому поєдинку здолав «Маріуполь».

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У середу, 6 січня, відбулися два поєдинки двадцять третього туру Української хокейної ліги. У цих матчах «Білий Барс» приймав «Крижаних Вовків», а «Маріуполь» зустрічався з херсонським «Дніпром».

У Білій Церкві сталася битва аутсайдерів. Той, хто йде в турнірній таблиці сьомим «Білий Барс» приймав тих що займають останнє місце «Крижаних Вовків». Уже перший кидок по воротах гостей став результативним. На другій хвилині Качан отримав передачу з-за воріт і відправив шайбу у сітку за спиною Стельмаха. На 8-й хвилині Даниленко кидком під поперечину зробив рахунок 2: 0, реалізувавши чисельну перевагу. В кінці періоду Благой міг збільшити рахунок, але вийшовши один на один не зміг переграти Стельмаха.

В середині другого періоду Даниленко потрапив в штангу воріт гостей. У наступній атаці Стельмах в останній момент накрив шайбу, не дозволивши їй прослизнути в ворота. На 38-й хвилині «Крижані Вовки» відіграли одну шайбу. Голкіпер «Білого Барса» Кучер відбив кидок, шайба відскочила до Панкова, який і відправив її в ворота.

На 49-й хвилині в гармидері біля воріт «Білого Барса» Шабанов зміг проштовхнути шайбу під пасткою Кучера, зрівнявши рахунок. Господарі отримали чисельну перевагу і через 15 секунд його реалізували. Благой з другої спроби добив шайбу у ворота. Качан міг вирішити результат матчу, проте перегравши Стельмаха, потрапив в штангу. «Вовки» випустили шостого польового, і за хвилину двадцять секунд до кінця основного часу Карпов рахунок зрівняв.

Гра перейшла в овертайм, в середині якого господарі отримали чисельну перевагу. Хокеїсти «Білого Барса» більшість не реалізували, і навіть могли пропустити самі - в контратаці Панков потрапив в поперечину. У серії буллітів команди з десяти спроб реалізували лише одну - Кравець переграв Стельмаха і приніс «Білому Барсу» у два очки.

У другому матчі дня «Маріуполь» приймав «Дніпро». Гості відкрили рахунок на 5-й хвилині. «Дніпро» провів контратаку, яку точним кидком завершив Янішевський. «Маріуполь» міг відігратися в середині періоду, проте надійно зіграв Хомутов, відбивши кидки Чердака і Лихачова. «Дніпро» відповів небезпечним кидком Мельника, з яким впорався голкіпер «Маріуполя» Дуве.

На початку другого періоду команди обмінялися небезпечними моментами, а на 27-й хвилині господарі рахунок зрівняли. Корчоха кинув з середньої дистанції, і шайба під рукою Хомутова прошмигнула в сітку. На 38-й хвилині «Дніпро» знову вийшов вперед. Дорофєєв кинув від синьої лінії, а Швецов підставив ключку і підправив шайбу у ворота.

Третій період проходив у рівній боротьбі. «Дніпро» припиняв всі спроби «Маріуполя» відігратися. Херсонський клуб не відсиджувався в обороні, і також проводив гострі атаки на ворота господарів. На останній хвилині «Маріуполь» зняв воротаря і отримав гол у свої ворота. Швецов з середньої зони відправив шайбу у сітку, поставивши крапку в матчі.

• «БілийБарс» - «Крижані Вовки» 4: 3 (2: 0, 0: 1, 1: 2, 0: 0, 1: 0);
  • «Маріуполь» - «Дніпро» 1: 3 (0: 1, 1: 1, 0: 1).

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 9 січня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про перемогу збірної США на молодіжному чемпіонаті світу з хокею і про поєдинки Української хокейної ліги .