“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Настав час зруйнувати сталу догму, що завжди винні двоє. Прислухайтеся і дозвольте собі відчути правду, прожити цей біль і стати вільними від того, що вас руйнуво.
Відновлюватися дуже важливо
Сон неймовірно важливий для організму, він підтримує нормальну роботу всіх систем, що дозволяє нам бути продуктивними. У той же час через стрес під час війни багато хто з нас відчуває проблеми зі сном.
Кандидатка психологічних наук, психотерапевтка Наталія Портницька розповіла, як допомогти собі заснути у цей тривожний час.
У стані стресу високий рівень адреналіну призводить до того, що навіть уві сні організм не відпочиває, а продовжує активно працювати. Від цього людина прокидається ще більш втомленою. Виникає «замкнене коло»: стрес викликає безсоння, а безсоння посилює стрес.
Тривалий стрес, високий рівень тривоги, трагічні події можуть спричинити хронічне безсоння. Ситуація ускладнюється вживанням кави, чаю, напоїв із кофеїном, нікотину, алкоголю.
Якщо ви знаходитесь в хоча б умовно безпечному місці для налагодження режиму сну, можна використовувати такі способи: