Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Відновлюватися дуже важливо
Сон неймовірно важливий для організму, він підтримує нормальну роботу всіх систем, що дозволяє нам бути продуктивними. У той же час через стрес під час війни багато хто з нас відчуває проблеми зі сном.
Кандидатка психологічних наук, психотерапевтка Наталія Портницька розповіла, як допомогти собі заснути у цей тривожний час.
У стані стресу високий рівень адреналіну призводить до того, що навіть уві сні організм не відпочиває, а продовжує активно працювати. Від цього людина прокидається ще більш втомленою. Виникає «замкнене коло»: стрес викликає безсоння, а безсоння посилює стрес.
Тривалий стрес, високий рівень тривоги, трагічні події можуть спричинити хронічне безсоння. Ситуація ускладнюється вживанням кави, чаю, напоїв із кофеїном, нікотину, алкоголю.
Якщо ви знаходитесь в хоча б умовно безпечному місці для налагодження режиму сну, можна використовувати такі способи: