“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
У країні різко зросла кількість самогубств серед підлітків
В Україні збільшилася кількість випадків небезпечної поведінки дітей, яка загрожує їх життю. Для батьків розробили поради спрямовані на безпеку дітей.
Про це повідомляє прес-центр міністерство освіти і науки України,передає Інформатор .
Батькам під час спілкування з дитиною необхідно говорити про безпеку в інтернеті, а також допомагати розвивати критичне мислення, вчити робити аргументований вибір та нести відповідальність за результати, будувати відкриті і довірчі відносини з дитиною та підвищувати її самооцінку
Також потрібно формувати корисні навички під час користування гаджетами , встановлювати часові межі і контролювати споживаний контент, бути уважними до ознак страху або тривоги, зміни поведінки, режиму сну і апетиту.
Якщо дитина стала жертвою будь-яких проявів насильства, експлуатації, вербування або маніпуляцій в соціальних мережах, варто відразу звертатися до поліції і відправити повідомлення до департаменту кіберполіції.
Психологічну допомогу і підтримку можна отримати за телефонами: національна гаряча лінія з питань протидії насильству та захисту прав дитини (пн - пт, з 12:00 до 16:00):
Нагадаємо, в Україні збирають підписи за заборону TikTok. Крім того, дитячий омбудсмен пропонує створити «дитячий» підрозділ кіберполіції через небезпечний контент для дітей.
Також Інформатор писав, як розпізнати і запобігти самогубству серед підлітків.