"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
«Ліфт» — про внутрішню трансформацію. Про той момент, коли залишаєшся сам на сам із собою у замкненому просторі й не можеш втекти від розмови з власним «Я».
У країні різко зросла кількість самогубств серед підлітків
В Україні збільшилася кількість випадків небезпечної поведінки дітей, яка загрожує їх життю. Для батьків розробили поради спрямовані на безпеку дітей.
Про це повідомляє прес-центр міністерство освіти і науки України,передає Інформатор .
Батькам під час спілкування з дитиною необхідно говорити про безпеку в інтернеті, а також допомагати розвивати критичне мислення, вчити робити аргументований вибір та нести відповідальність за результати, будувати відкриті і довірчі відносини з дитиною та підвищувати її самооцінку
Також потрібно формувати корисні навички під час користування гаджетами , встановлювати часові межі і контролювати споживаний контент, бути уважними до ознак страху або тривоги, зміни поведінки, режиму сну і апетиту.
Якщо дитина стала жертвою будь-яких проявів насильства, експлуатації, вербування або маніпуляцій в соціальних мережах, варто відразу звертатися до поліції і відправити повідомлення до департаменту кіберполіції.
Психологічну допомогу і підтримку можна отримати за телефонами: національна гаряча лінія з питань протидії насильству та захисту прав дитини (пн - пт, з 12:00 до 16:00):
Нагадаємо, в Україні збирають підписи за заборону TikTok. Крім того, дитячий омбудсмен пропонує створити «дитячий» підрозділ кіберполіції через небезпечний контент для дітей.
Також Інформатор писав, як розпізнати і запобігти самогубству серед підлітків.