Без черг і довгих очікувань: у Helsi з'явились термінові онлайн-консультації у лікаря

Читать на русском

Якщо потрібні часті лікування - пацієнт у Helsi може отримати електронний рецепт на антибіотики та інші рецептурні ліки

Читать на русском
У Helsi з'явився новий сервіс
У Helsi з'явились термінові онлайн-консультації у лікаря

Якщо потрібні часті лікування - пацієнт у Helsi може отримати електронний рецепт на антибіотики та інші рецептурні ліки

Відтепер Helsi надає новий сервіс термінових онлайн-консультацій, що дозволяє отримати рекомендації терапевта й скерування до вузького спеціаліста всього лише за 15 хвилин.

Також у Helsi можна отримати е-рецепт на антибіотики або інші рецептурні ліки.

Як працює онлайн-консультація у Helsi

Без черг і довгих очікувань: у Helsi з'явились термінові онлайн-консультації у лікаря 1

Спершу слід авторизуватись, після чого обрати розділ "Сервіси" та "Термінова онлайн-консультація", та вказати ім'я пацієнта. Якщо пацієнт є неповнолітнім - замовлення та оплата здійснюються з акаунту його батьків, а лікар зможе працювати з дитячою карткою.

У випадку, якщо пацієнт повнолітній - у розділі "пов'язані особи" слід обрати картку батька чи матері та підтвердити зв'язок із ними через смс-повідомлення. Оплата відбувається з боку замовника, а отримувачем буде пацієнт, якого попередньо вказали.

Після того, як лікар отримає заявку на консультацію, він має 5 хвилин на її вивчення та зв'язок із пацієнтом. Важливо зазначити, що система автоматично не відправляє пацієнтів до лікарів, тому саме лікар зі спеціалізацією відповідно до потреб пацієнта переглядає його медичну карту та вирішує, чи може провести онлайн-консультацію.

На початковому етапі до системи підключені лікарі з найвищими рейтингами й інтегрованими відгуками пацієнтів.

Скільки коштує консультація у Helsi

Ціна консультації коштує 200 грн, які слід оплатити по завершенні зустрічі з лікарем. Лікар, який забезпечує послугу, отримує 2/3 вартості. Сервіс також доступний для українців, які проживають за кордоном.

Пацієнт може вибрати будь-який зручний спосіб спілкування з лікарем: аудіо-, відеозв'язок або чат. Консультація триває близько 15 хвилин.

Якщо лікар недоступний для консультації - заявка буде автоматично скасована через дві години, а кошти повернуться на банківський рахунок пацієнта. Якщо консультація перервалася, приміром, через вимкнення світла, лікар зв'яжеться з пацієнтом пізніше, щоб її завершити.

Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що у МОЗ спростували декілька міфів про нові правила купівлі ліків в аптеках з 1 квітня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.