Головна
Бізнес
Авто
11:09, 4 Лютого
Информатор UA

Интро

В Україні встановили середню ціну на бензин та дизельне паливо. Виходячи з цієї вартості вираховуватиметься максимальна ціна, за якою паливо продаватимуть на АЗС. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Міністерство економіки України. Середня вартість 1 літра дизельного палива ULSD 10 ppm складає 28,30 грн та 1 літра бензинів автомобільних GASOLINE 10 ppm — 30,84 грн. Згідно з минулими розрахунками, ціни на дизпаливо та бензин піднялися. Нагадаємо, у Києві перевірили якість бензину на заправках. Крім того, як за 2021 рік змінилися ціни на бензин та дизпаливо в Україні. Також Інформатор писав, що у Нью-Йорку до 2035 року повністю заборонять продаж бензинових автомобілів. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

Бензин та дизпаливо знову подорожчали: нові розрахунки Мінекономіки

Читать на русском

Заправитися стане набагато дорожче

Читать на русском
Бензин та дизпаливо знову подорожчали: нові розрахунки Мінекономіки

Заправитися стане набагато дорожче

В Україні встановили середню ціну на бензин та дизельне паливо. Виходячи з цієї вартості вираховуватиметься максимальна ціна, за якою паливо продаватимуть на АЗС.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Міністерство економіки України.

Середня вартість 1 літра дизельного палива ULSD 10 ppm складає 28,30 грн та 1 літра бензинів автомобільних GASOLINE 10 ppm — 30,84 грн. Згідно з минулими розрахунками, ціни на дизпаливо та бензин піднялися.

Нагадаємо, у Києві перевірили якість бензину на заправках. Крім того, як за 2021 рік змінилися ціни на бензин та дизпаливо в Україні.

Також Інформатор писав, що у Нью-Йорку до 2035 року повністю заборонять продаж бензинових автомобілів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.