«Бенфіка» виграла у «Спартака», «Ференцварош» здолав «Славію»

Європейські клуби ведуть боротьбу за потрапляння в групу Ліги чемпіонів.

Забивши два м'ячі в першому матчі, «Бенфіка» зробила вагому заявку на вихід у наступний раунд. Автогол і пенальті привели «Славію» до поразки в Угорщині.

Про результати матчів третього відбіркового раунду Ліги чемпіонів повідомляє Інформатор .

У середу, 4 серпня, відбулися три поєдинки третього відбіркового раунду Ліги чемпіонів.

«Бенфіка» вирушила до Москви в гості до «Спартака». Форвард збірної України Роман Яремчук, який нещодавно перейшов до табору португальського клубу, на матч не прилетів, але цілком зможе допомогти своєму новому клубу в матчі-відповіді.

Команди розпочали матч без розвідки. Вже у стартові 10 хвилин суперники обмінялися небезпечними моментами, причому у гостей їх було два, але надійно зіграли голкіпери. В цілому, за перші 45 хвилин гості атакували небезпечніше, однак на перерву команди пішли при нулях на табло.

А ось на початку другого тайму «Бенфіка» відкрила рахунок. Сілва уникнув офсайду і з правого кута воротарського вколотив м'яч під поперечину. «Бенфіка» неодноразово могла збільшити перевагу в рахунку, але в деяких епізодах оборона «Спартака» справлялася, а іноді гравцям португальського клубу відверто не щастило.

Все ж під кінець 73-й хвилині гості забили. Жілберто відгукнувся на розрізну передачу, увірвався в штрафну і точно пробив в ближній кут. У час, що залишився скоріше «Бенфіка» могла забити третій м'яч, ніж «Спартак» відквитати хоча б один.

«Динамо» із Загреба брало польську «Легію». Петкович вивів господарів вперед на 60-й хвилині. Але втримати перевагу хорватському клубу не вдалося. На 82-й хвилині мучи ударом в нижній кут рахунок зрівняв.

У матчі «Ференцвароша» з чеською «Славією» господарі відкрили рахунок завдяки помилці захисника і воротаря суперника. На 45-й Качараба в боротьбі з нападником «Ференцвароша» віддав м'яч назад, той вдарився об купину і над ногою голкіпера проскочив у ворота. На 49-й хвилині Качараба порушив правила у власному штрафному майданчику і Харатін, реалізувавши одинадцятиметровий, зробив рахунок 2: 0 на користь «Ференцвароша».

Матчі третього відбіркового раунду Ліги чемпіонів:

• Спартак (Росія) - Бенфіка (Португалія) 0: 2;
  • Динамо Загреб (Хорватія) - Легія (Польща) 1: 1;
  • Ференцварош (Угорщина) - Славія Прага (Чехія) 2: 0.

Матчі у відповідь Ліги чемпіонів пройдуть 10 серпня. А 5 серпня відбудуться матчі Ліги Європи та Ліги конференцій, серед них і «Колос» (Україна) - «Шахтар» (Казахстан). Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про першої золотої медалі збірної України на Олімпійських іграх, про перемогу «Шахтаря» в першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів, а також про підсумки змагань Олімпіади в Токіо, що відбулися 4 серпня

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут