Бенефіс Кейна та перемога Ліверпуля в Мілані: результати матчів ЛЧ 17 вересня

В Лізі чемпіонів у вівторок, 17 вересня, пройшли шість матчів першого туру: Гаррі Кейн забив чотири м’ячі у ворота Динамо Загреб, Ліверпуль на виїзді переміг Мілан

Гаррі Кейн, Ліга чемпіонів
Кейн зробив покер, Ліверпуль здолав Мілан Фото: Gettyimages.com

Основний етап Ліги чемпіонів сезону-2024/25 розпочався. У вівторок, 17 вересня, пройшли шість матчів першого туру. Баварія вдома познущалась з Динамо Загреб, забивши у ворота суперника дев’ять м’ячів. Донецький Шахтар свій матч проти Болоньї проведе 18 вересня.

Шахтар зіграє проти Болоньї

Баварія знищила Динамо Загреб

Баварія з самого початку пішла вперед. Кейн відкрив рахунок з пенальті, а Геррейру та Олісе ще до перерви зробили рахунок 3:0. На другий тайм захищати ворота Баварії вийшов Ульрайх. І майже відразу пропустив два м’ячі.

Це лише розізлило Баварію. Господарі просто знищили суперника, перемігши 9:2. Баварія стала першою командою в історії, яка забила дев’ять м’ячів в Лізі чемпіонів. В матчі не встояли ще два рекорди. Гаррі Кейн став англійцем з найбільшим числом голів в ЛЧ, випередивши Вейна Руні. Томас Мюллер провів свій 152-й матч в Лізі чемпіонів. Футболіст Баварії став рекордсменом за кількістю матчів, проведених в Лізі чемпіонів за один клуб.

• Баварія - Динамо Загреб - 9:2;
    Голи: Кейн, 20 (пен.), 57, 73 (пен.), 78 (пен.), Геррейру, 32, Олісе, 38, 61, Сане, 85, Горецка, 90+2 - Петкович, 49, Огівара, 50.

Баварія: Ноєр (Ульрайх, 46), Кімміх, Кім, Упамекано, Девіс, Павлович, Геррейру (Горецка, 81), Олісе, Мусіала, Гнабрі, Кейн.

Динамо Загреб: Невістич, Рістовські, Теофіль-Катрен, Ммае, П’єр-Габріель (Шпікич, 73), Мішич, Рог, П’яца (Куленович, 63), Батуріна (Адемі, 78), Огівара (Ходжа, 73), Петкович.

Ліверпуль здобув вольову перемогу

Центральний матч дня пройшов в Мілані. Господарі швидко повели в рахунку. Вже на 3-й хвилині Пулішич прорвався по флангу і влучно пробив у кут. Поступово Ліверпуль заволодів ініціативою і Конате після навісу зі штрафного ударом головою зрівняв рахунок.

Оборона Мілана не справлялась з суперниками при стандартних положеннях. Другий м’яч Ліверпуль забив після подачі кутового. На початку другого тайму Меньян отримав травму і його замінив Торріані. 19-річний дебютант отримав м'яч у свої ворота на 67-й хвилині. Переломити хід гри і врятуватись від поразки Мілану не вдалось.

• Мілан - Ліверпуль - 1:3;
    Голи: Пулішич, 3 - Конате, 23, ван Дейк, 41, Собослаї, 67

Мілан: Меньян (Торріані, 51), Калабрія (Роял, 69), Павлович, Томорі (Габбія, 84), Ернандес, Фофана, Лофтус-Чік (Абрагам, 70), Пулішич, Рейндерс, Леау, Мората (Окафор, 83).

Ліверпуль: Бекер, Александер-Арнольд (Гомес, 79), ван Дейк, Конате, Цимікас, Гравенберх, Мак Аллістер (Ендо, 90), Салах (К'єза, 90), Собослаї, Гакпо (Діас, 69), Жота (Нуньєс, 68).

"Ми відчували, що з усією роботою, яку ми вклали у стандартні положення, у якийсь момент ми маємо отримати винагороду.

Це були два дуже хороші стандартні положення і два дуже хороші удари головою, які принесли нам два голи, що було важливо, тому що ми відчували себе дуже комфортно з м'ячем, пресингували дуже добре, але зрештою потрібні голи. Ми кілька разів потрапили в поперечину, тому нам потрібні були стандарти, і було приємно бачити, що ми їх забили. Приємно бачити, що роботу було винагороджено.

Хоча звучить дивно, що ми розпочали матч добре, якщо пропустили дві атаки та пропустили, але ми взяли м'яч під контроль із самого початку. За винятком перших п'яти хвилин, коли вони мали дві контратаки, ми домінували у володінні м'ячем і також створювали моменти", - сказав після матчу головний тренер Ліверпуля Арне Слот.

Інші матчі, зіграні 17 вересня, також завершилися перемогою однієї з команд. Поки в оновленій Лізі чемпіонів не зафіксовано жодної нічиї. Турнірну таблицю очолила Баварія. Матчі першого туру продовжаться 18 та 19 вересня.

Ліга чемпіонів. Перший тур, 17 вересня.

• Янг Бойз (Швейцарія) – Астон Вілла (Англія) – 0:3;
    Голи: Тілеманс, 27, Ремзі, 38, Онана, 86.
  • Ювентус (Італія) – ПСВ (Нідерланди) – 3:1;
    Голи: Йилдиз, 21, Маккенні, 27, Гонсалес, 52 – Сайбарі, 90+3.
  • Спортінг (Португалія) – Лілль (Франція) – 2:0;
    Голи: Дьокереш, 38, Дебаст, 65.
  • Реал Мадрид (Іспанія) – Штутгарт (Німеччина) – 3:1;
    Голи: Мбаппе, 46, Рюдігер, 83, Ендрік, 90+5 – Ундав, 68.

10 простих правил, які треба знати про нову Лігу чемпіонів

UEFA радикально змінив формат турніру
Image
Україну в новій реальності представляє Шахтар

Раніше Інформатор повідомляв, що Дарійо Срна оцінив шанси Шахтаря на перемогу у матчі проти Болоньї. На думку спортивного директора "гірників" команди рівні за силою. Важливо не припускатись помилок.

Також ми розповідали, що Михайло Мудрик може змінити клуб. Челсі зацікавлений у придбанні у Інтера Лаутаро Мартінес. Мудрика можуть включити в угоду.