Бельгія в режимі економії сил розібралася зі збірною Росії

Збірна Бельгії розгромила Росію і вийшла в лідери групи.

Забивши двічі в першому таймі, Бельгія віддала ініціативу супернику, але повністю контролювала хід матчу. Лукаку відзначився першим дублем на Євро-2020.

Про події в матчах чемпіонату Європи з футболу та результати зустрічей повідомляє Інформатор.

У суботу, 12 червня, у Санкт-Петербурзі в матчі групи В зустрілися збірні Бельгії та Росії. Команди грали в таких складах:

Бельгія: Куртуа, Альдервейрельд, Боята, Вертонген, Кастаньо, Дендонкер, Тілеманс, Т. Азар, Мертенс, Лукаку, Карраско.
Запасні: Міньоле, Селс, Вермален, Е. Азар, Меньє, Денайер, Бентеке, Шадлі, Бачуаї, Троссард, Докю, Прат.

Росія: Шунін, Фернандес, Семенов, Джикія, Жирков, Оздоєв, Баринов, Зобнин, Головін, Кузя, Дзюба.
Запасні: Дюпін, Сафонов, Дівєєв, Караваєв, Черишев, Соболєв, Заболотний, Міранчук, Жемалетдінов, Іонов, Євгенов, Мухін.

Практично перший небезпечний момент завершився взяттям воріт. М’яч від Семенова відскочив до Лукаку, і форвард збірної Бельгії ударом із розвороту в правий кут відкрив рахунок у матчі. Через 4 хвилини голкіпер збірної Бельгії Куртуа відбив удар Фернандеса головою. На 18-й хвилині Лукаку справа віддав у центр, а Дендонкер пробив значно вище воріт.

Незабаром Азар із гострого кута пробив прямо в голкіпера. На 34-й хвилині Бельгія забила вдруге. Шунін перед собою відбив навіс із лівого флангу, а вийшов дещо раніше замість Кастанья Меньє, без перешкод відправив м’яч у правий кут. На другій компенсованій хвилині Карраско протягнув м’яч до штрафної і пробив над поперечиною.

На початку другого тайму збірна Росії спробувала перехопити ініціативу і провела кілька атак, але серйозної загрози воротам Куртуа не створила. Бельгію влаштовував такий хід подій. Команда грала за рахунком і берегла сили для наступних поєдинків.

Матч проходив у спокійному темпі. Бельгія включила режим економії, а Росія нічого не могла протиставити навіть граючому упівсили противнику. А на 88-й хвилині рахунок став 3: 0. Лукаку в супроводі Дівєєва пройшов до штрафної росіян і точно пробив у ближній кут.

• Бельгія — Росія 3: 0 (Лукаку, 10, 88, Меньє, 34).

13 червня в рамках групового турніру Євро-2020 відбудуться матчі Англія — ​​Хорватія, Австрія — Північна Македонія й Нідерланди — Україна. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків Євро-2020, про тріумф збірної Канади на чемпіонаті світу з хокею, а також про матчі фінальної серії плей-офф баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.