Бельгія перемогла Данію, а Польща поступилася Нідерландам - результати шостого туру Ліги націй

Збірні Італії і Бельгії виграли свої відбіркові групи і разом з командами Франції та Іспанії зіграють у фіналі чотирьох розіграшу Ліги націй.

Збірні Італії і Бельгії виграли свої відбіркові групи та разом з командами Франції та Іспанії зіграють у фіналі чотирьох розіграшу Ліги націй.

Про події в матчах і результати зустрічей повідомляє Інформатор .

У середу, 18 листопада в розіграші Ліги націй УЄФА відбулися матчі фінального шостого туру в дивізіонах А, В і С.

У групі А1 елітного дивізіону Ліги націй збірна Боснії і Герцеговини приймала команду Італії. Італійцям потрібна була перемога, щоб незалежно від результату матчу Польща - Нідерланди посісти перше місце у групі. І на 22-й хвилині Белотті ударом в дотик з кута штрафного вивів збірну Італії вперед.

На 68-й хвилині Локателли зробив закид у штрафну збірної Боснії та Герцеговини, і, відгукнувся на передачу Берарді, в один дотик відправив другого м'яча у ворота господарів поля. Італійці впевнено контролювали хід поєдинку, і здобувши перемогу, зайняли перше місце в групі.

У другому поєдинку цієї групи збірна Польщі зустрілася зі збірною Нідерландів. Вже на 6-й хвилині Юзвяк зробив прохід по лівому флангу, увійшов до штрафної збірної Нідерландів, обіграв захисника і пробив у ближній кут. М'яч, вдарившись у штангу, перетнув лінію воріт. На 13-й хвилині Мален пробив поруч зі штангою воріт збірної Польщі після навісу з правого флангу. На 16-й хвилині Плахета пройшов по правому флангу, і увійшовши до штрафного гостей, з гострого кута пробив у ближню штангу. На 40-й хвилині де Йонг пробивав з лівого краю воротарського, але не зумів переграти голкіпера збірної Польщі Фабіанскі.

У другому таймі гравці збірної Нідерландів все частіше опиниляся у штрафний збірної Польщі. На 63-й хвилині Фабіанскі перевів на кутовий удар Депая у правий нижній кут. На 76-й хвилині Беднарек руками завалив Війнальдума у своїй штрафній, і арбітр вказав на «точку». Незважаючи на всі зусилля, Фабіанскі не зміг парирувати удар Депая під поперечину. А на 84-й хвилині збірна Нідерландів вийшла вперед. Вейналдум у високому стрибку відправив м'яч під дальню штангу після подачі кутового з правого флангу.

У групі А2 в Лондоні на легендарному стадіоні «Уемблі» грали збірні Англії та Ісландії. Господарі відкрили рахунок на 20-й хвилині. Райс з кута воротарського ударом головою відправиши м'яча у ворота після подачі зі штрафного у виконанні Фодена. Через 4 хвилини Маунт ударом в нижній кут зробив рахунок 2: 0 на користь збірної Англії. На 30-й хвилині воротар збірної Ісландії Крістінссон парирував небезпечний удар Фодена, перевівши м'яч на кутовий.

На 53-й хвилині Севарссон отримав друге попередження за фол проти Сака і залишив збірну Ісландії в меншості. На 80-й хвилині англійці забили втретє. Санчо віддав на Фодена, який точно пробив у дальній кут. Через чотири хвилини Фоден далеким точним ударом в нижній кут відправив четвертий м'яч у ворота збірної Ісландії ..

У матчі за перше місце групи А2 Бельгія приймала збірну Данії. На 3-й хвилині матчу удар Тілеманса з-за меж штрафного призвів до голу. М'яч влетів у правий нижній кут воріт збірної Данії. Відігралися гості на 17-й хвилині. Вінд з району одинадцятиметрової позначки головою відправив м'яч у ворота.

На 57-й хвилині Лукаку отримав передачу від Де Брюйне і пробивши низом по центру воріт, вивів збірну Бельгії вперед. Голкіпер данців зачепив м'яч, але зашкодити йому перетнути лінію воріт не зміг. Збірна Бельгії продовжила забивати. На 69-й хвилині Азар навісив у штрафну, і Лукаку, вигравши верхову боротьбу, відправив м'яч у сітку. На 86-й хвилині Шадлі віддав назад на голкіпера, Куртуа не зміг обробити м'яч, і рахунок став 3: 2. Але вже через хвилину де Брюйне ударом під дальню штангу повернув збірній Бельгії переваг у два м'ячі.

Нижче наводимо список всіх поєдинків, зіграних 18 листопада.

Матчі ліги А:

• Англія - Ісландія 4: 0 (Райс, 20, Маунт, 24, Фоден, 80, 84);
  • Польща - Нідерланди 1: 2 (Юзвяк, 6 - Депа, 77 (з пенальті), Вейналдум, 84);
  • Бельгія - Данія 4: 2 (Тілеманс, 3, Лукаку, 58, 69, Де Брюйне, 87 - Вінд, 17, Куртуа, 86 (автогол));
  • Боснія і Герцеговина - Італія 0: 2 (Белотті, 22, Берарді, 68).

• Косово - Молдова 1: 0.

Вже наступного тижня поновляться матчі Ліги чемпіонів і Ліги Європи. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про події в поєдинках Ліги націй, зіграних 17 листопада,про перемоги молодіжної збірної України над Північною Ірландією, а також про матчі Української хокейної ліги і баскетбольної Суперліги .