Головна
Світ
01:37, 22 Лютого
Информатор UA

Интро

Президент США Джо Байден підписав указ про персональні санкції проти людей, пов'язаних із так званими "ДНР" та "ЛНР". Указом також забороняються фінансові операції між США та невизнаними у світі "республіками".  Про це повідомляє Інформатор із посиланням на указ президента США.  Указ включає заборони на:  нові інвестиції в так звані регіони ДНР або ЛНР; ввезення до Сполучених Штатів, прямо чи опосередковано, будь-яких товарів, послуг чи технологій з цих територій; експорт, реекспорт, продаж або постачання, прямо чи опосередковано, зі Сполучених Штатів або особою зі Сполучених Штатів, де б вони не були, будь-яких товарів, послуг або технологій у ці регіони; будь-яке схвалення, фінансування, сприяння або гарантія громадянином США, де б він не знаходився, угоди іноземця, яка забороняється попередніми пунктами.  Інші заборони.  Нагадаємо, сьогодні Путін скликав позачергове засідання Ради безпеки РФ, яке було більше схоже на циркову виставу. На ньому всі члени Ради безпеки виступили за визнання незалежності терористичних «ДНР» та «ЛНР». Пізніше Путін виступив зі зверненням, за підсумками якого заявив про визнання цих утворень. Як на це рішення відреагував світ, читайте тут.  Також ми писали про те, навіщо РФ влаштовує спектаклі та воює сама з собою. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.    

Байден підписав указ про санкції для людей, пов'язаних із "ЛНР" та "ДНР"

Читать на русском

Також цим указом він запровадив заборону на деякі операції

Читать на русском
Байден підписав указ про санкції для людей, пов'язаних із "ЛНР" та "ДНР"

Також цим указом він запровадив заборону на деякі операції

Президент США Джо Байден підписав указ про персональні санкції проти людей, пов'язаних із так званими "ДНР" та "ЛНР". Указом також забороняються фінансові операції між США та невизнаними у світі "республіками". 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на указ президента США

Указ включає заборони на: 

  • нові інвестиції в так звані регіони ДНР або ЛНР;
  • ввезення до Сполучених Штатів, прямо чи опосередковано, будь-яких товарів, послуг чи технологій з цих територій;
  • експорт, реекспорт, продаж або постачання, прямо чи опосередковано, зі Сполучених Штатів або особою зі Сполучених Штатів, де б вони не були, будь-яких товарів, послуг або технологій у ці регіони;
  • будь-яке схвалення, фінансування, сприяння або гарантія громадянином США, де б він не знаходився, угоди іноземця, яка забороняється попередніми пунктами. 
  • Інші заборони. 

Нагадаємо, сьогодні Путін скликав позачергове засідання Ради безпеки РФ, яке було більше схоже на циркову виставу. На ньому всі члени Ради безпеки виступили за визнання незалежності терористичних «ДНР» та «ЛНР». Пізніше Путін виступив зі зверненням, за підсумками якого заявив про визнання цих утворень. Як на це рішення відреагував світ, читайте тут

Також ми писали про те, навіщо РФ влаштовує спектаклі та воює сама з собою.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.