Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Банк Англії проводив схожу процедуру стосовно британських банків
Банк Англії у п'ятницю, 14 травня, схвалив процедуру кредитування Національним банком України "ПриватБанку" у 2016 році. Таким чином, Великобританія схвалила націоналізацію українського банку і визнала цей процес легітимним і економічно доцільним.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на повідомлення PR-керівника "Приватбанку" Олега Серьги у Telegram.
Відповідно до розділу 89H Акта Сполученого Королівства про Банки з 2009 року, процедура "Беіле-ін", проведена НБУ у грудні 2016 року на користь "ПриватБанку", є цілком обґрунтованою і законною.
Тоді банк отримав чотири кредити на загальну суму $ 595 млн, наданих компанією UK SPV Credit Finance plc. Ця операція стала важливою частиною процесу націоналізації "ПриватБанку".
Таке рішення банку Англії санкціонує процедуру, проведену у банківській системі України в рамках міжнародного та британського права.
Раніше Інформатор повідомляв, що «ПриватБанк» виставлять на продаж.
Також повідомлялося, в НБУ назвали вимоги до потенційних покупців «Приват Банку» .