"Президент чітко дав зрозуміти обом сторонам: якщо прямий діалог не розпочнеться в найкоротші строки, то США мають піти з цього конфлікту - що б це не означало..."
Робота "100 років" за віршем видатного українського поета Василя Стуса нагадує про тривалу боротьбу українців за свободу, сильний дух нашого народу, що не був зломлений попри найтяжчі випробування.
Він виявився ієреєм в Харківській єпархії
Священнослужителя, що сповідує антиукраїнську позицію, викрили на в’їзді в Київ під час перевірки автобуса. Він прямував з Харкова до всім відомої Києво-Печерської Лаври. У нього в телефоні знайшли безліч номерів російських операторів, листування та компрометуючі матеріали пропаганди країни-агресора.
Про це повідомили у Державній прикордонній службі України. Громадянин 1976 року народження виявився ієреєм в Харківській єпархії.
У своїй переписці ієрей зневажливо називає українців бандерівцями, вуйками, росію – матушкою, а себе – ледь не мучеником. Можна лише уявити, що такий священник проповідує своїй пастві. Ось кілька цитат з його переписки:
В останньому пасажир не помилився. Автора листування прикордонники передали представникам компетентних правоохоронних органів. Вони приймуть відносно нього правове рішення.
На території єпархій знайшли російські паспорти, прокремлівську літературу, "документи" окупаційних адміністрацій і прапори терористичних організацій "л/днр". До того ж під час захоплення Херсону місцевий архімандрит – настоятель Успенського собору – був присутній у кремлівській залі під час оголошення анексії чотирьох областей України. Згодом священник у супроводі російських військових втік. У Красногірському Свято-Покровському жіночому монастирі на Черкащині, знайшли прапор так званої "новоросії" та бібліотеку з пропагандистською літературою російських авторів. А на території чоловічого монастиря Овруцько-Коростенської єпархії і Скиту на Житомирщині викрито колишніх кримінальників, які підтримують зв’язок з росіянами. Ці контакти перевіряє СБУ. У ще одному монастирі Житомирщини знайшли людину, яка з 2020 року знаходиться у загальнодержавному розшуку як безвісти зникла. Під час огляду приміщень Свято-Миколаївського Милецького монастиря знайшли тексти молитов за країну-агресора та російські "підручники", в яких вихваляють кремлівський режим. Всі вилучені матеріали направили на експертизу.
Раніше ми писали про те, в які скандали потрапляли священники УПЦ МП. Також повідомляли, що митрополиту Кіровоградської єпархії УПЦ МП, соратнику патріарха Кирила, повідомили про підозру.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.