У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Вкладників ошукали на 250 мільйонів доларів
Служба безпеки України заблокувала діяльність однієї з найбільших фінансових пірамід В2В Jewelry, вкладниками якої стали понад 600 тисяч осіб. У людей вкрали близько 250 мільйонів доларів.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр СБУ та власні джерела в спецслужбі.
"Вкладниками піраміди стали більше 600 000 громадян. Орієнтовний обсяг коштів, привласнених та легалізованих зловмисниками через придбання елітного рухомого і нерухомого майна, інвестування в підконтрольний бізнес, становить понад 250 000 000 доларів. До організації фінансової угоди причетні більше 20 осіб, задіяно понад 100 підконтрольних юридичних осіб", - йдеться у повідомленні.
Піраміда діяла з початку 2019 року. За цей час організатори за вкрадені гроші придбали один з островів Дніпровського каскаду, 18 елітних позашляховиків, вартістю понад 100 тисяч доларів кожен, коштовності, інше рухоме і нерухоме майно.
"27 серпня в рамках кримінального провадження правоохоронці провели 48 обшуків в Київській і Вінницькій областях та в Одесі. Суд наклав арешти на майнові активи зловмисників: банківські рахунки, рухоме та нерухоме майно, зокрема оформлені на підконтрольні юридичні особи", - йдеться у повідомленні .
Вирішується питання щодо повідомлення підозрі причетним по ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 222, ч. 3 ст. 209 Кримінального кодексу України.
У релізі Служби безпеки назву піраміди не вказано, проте на фотографіях видно, що слідчі дії проходили в ювелірному магазині. Також видно сертифікати, аналогічні тим, що видавали вкладникам B2B Jewelry. Інформацію про те, що мова йде саме про цю мережу, Інформаторові підтвердили власні джерела.
Раніше Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку України внесла B2B Jewelry до переліку сумнівних фінансових проектів. На початку червня деякі вкладники стали скаржитися на те,що мережа перестала сплачувати гроші. За даними Генпрокуратури та податкової, співвласників B2B Jewelry підозрюють в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах та відмиванні готівки через фіктивний благодійний фонд.
Якщо вірити даним самої B2B Jewelry, то в Україні, Росії та Казахстані у них працювало 59 магазинів. У компанії був власний ювелірний завод, вона обіцяла прибутковість на пасивні інвестиції у вироби з дорогоцінних металів 8% в тиждень або близько 400% річних.
Людину, який взяв в "партнери" десятки, а то і сотні тисяч учасників B2B Jewelry звуть Микола Гонта. Він - засновник проекту та власник ювелірного заводу Шарм з невеликого райцентру Ладижин під Вінницею.
Детальніше про діяльність B2B Jewelry ви можете прочитати в розслідуванні видання "Ліга" .
Також відеоматеріал про B2B Jewelry випустила група журналістів Bihus.info.