Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Азербайджанська армія взяла під свій контроль 6 селищ
Військові Азербайджану взяли під контроль 4 селища Фізулінського району та 2 села Джебраїльський району в Нагірному Карабасі, на який також претендує Вірменія. Сьогодні вранці між країнами знову спалахнув військовий конфлікт.
Про це повідомляє видання Haqqin.az з посиланням на повідомлення Міноборони Азербайджану, передає Інформатор .
"В ході успішної військової операції підрозділи азербайджанської армії звільнили селища Гараханбейлі, Гервенд, селище Горадіз, Боюк Марджанли і Рюзгар".
Представник прес-служби Міноборони Азербайджану Анар Ейвазов заявив, що під час операції були знищені пости в напрямку Агдарінского району і Муровдага, а панівні висоти взяті під контроль.
За словами президента Азербайджану Ільхама Алієва, вранці 27 вересня збройні сили Вірменії, використовуючи різні види озброєнь і важку артилерію, в декількох напрямках піддали обстрілу населені пункти і військові позиції Азербайджану.
"Внаслідок ворожого вогню є втрати, поранені серед цивільного населення і військовослужбовців. Наразі азербайджанська армія завдає ударів по військових позиціях ворога, і внаслідок цих ударів виведено з ладу велику кількість військової техніки супротивника", - повідомив він.
Нагадаємо, вранці 27 вересня між Вірменією і Азербайджаном спалахнули масштабні бойові дії через Нагірний Карабах.
Вірменія звинуватила Азербайджан в повітряній та ракетній атаках в напрямку Нагірного Карабаху, який більшість країн вважають окупованою територією Азербайджану. Влада Азербайджану заявляє, що у початку бойових дій винні збройні сили Вірменії.
Відзначимо, конфлікт навколо Нагірного Карабаху розпочався кілька десятиліть тому. Регіон, в якому проживало багато вірмен, в радянські часи входив до складу Азербайджанської РСР.
В кінці 1980-х провірменськи сили за підтримки Єревану взяли Нагірний Карабах під свій контроль. З тих пір триває збройний конфлікт між Вірменією та Азербайджаном за ці території.
Також Інформатор писав, що в Міністерство закордонних справ України закликає Вірменію і Азербайджан повернутися до мирного діалогу на тлі загострення конфлікту в Нагірному Карабасі. У відомстві вивчають обставини конфлікту.