«АЗ Алкмар» у серії пенальті здолав «Андерлехт»: результати матчів Ліги конференцій УЄФА

На перемогу у турнірі залишилось всього чотири претенденти

«АЗ Алкмар» - «Андерлехт»
«АЗ Алкмар» - «Андерлехт» (Фото: УЄФА)

У Лізі конференцій УЄФА пройшли матчі-відповіді 1/4 фіналу. «Фіорентина» ледь не втратила перевагу, здобуту у першому матчі проти польського «Леха». «Вест Гем» пропустив першим, але у підсумку здобув перемогу з великим рахунком.

У четвер, 20 квітня, у Лізі конференцій відбулись перші чвертьфінальні поєдинки. Доля одного з протистоянь вирішилась у серії післяматчевих одинадцятиметрових ударів.

Результати матчів

АЗ Алкмар (Нідерланди) — Андерлехт (Бельгія) 2:0, (по пенальті – 4:1), (Павлідіс, 5, (з пенальті), 13), перший матч – 0:2;
Вест Гем (Англія) — Гент (Бельгія) 4:1 (Антоніо, 37, 63, Лукас, 55, Райс, 58 – Куйперс, 26), перший матч – 1:1;
• Ніцца (Франція) — Базель (Швейцарія) 1:2 (у додатковий час), (Лаборд, 10 – Огюстен, 86, Касім, 98), перший матч – 2:2;
Фіорентина (Італія) — Лех (Польща) 2:3 (Соттіль, 78, Кастровіллі, 90+2 - Соуза, 9, Вальде, 64, (з пенальті), Собех, 69), перший матч – 4:1.

Розклад матчів Ліги конференцій

В матчах 1/2 фіналу «Фіорентина» зіграє з «Базелем» а «АЗ Алкмар» зустрінеться з «Вест Гемом». Фінальний поєдинок 7 червня прийматиме Прага.

• 1/2 фіналу: 11 та 18 травня 2023 року;
• Фінал: 7 червня 2023 року.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг матчу чвертьфіналу Ліги Європи «Севілья» - «Манчестер Юнайтед». Також ми повідомляли про результати решти матчів 1/4 фіналу Ліги Європи.