“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Однак у службі наголосили, що не коментуватимуть перебіг слідства
У Державній службі з надзвичайних ситуацій прокоментували вручення підозр посадовцям у рамках справи про авіакатастрофу у Броварах, в якій загинуло керівництво МВС. Їх буде відсторонено.
Про це повідомляє пресслужба ДСНС у Telegram. Водночас там наголосили, що не коментуватимуть перебіг слідства. Зазначається, що у ДСНС від початку розслідування катастрофи надали усі необхідні матеріали для об’єктивного розслідування. Там продовжують сприяти тому, що це відбувалося прозоро.
“На сьогодні ДСНС у порядку, визначеному законодавством, вживає заходів щодо відсторонення від виконання посадових обов'язків осіб, яким ДБР оголосило підозру”, – йдеться у повідомленні.
Державне бюро розслідувань 3 серпня повідомило про підозру п’ятьом посадовцям Державної служби України з надзвичайних ситуацій, через дії яких 18 січня в авіакатастрофі загинуло керівництво МВС. Вони порушили правила безпеки польотів гелікоптера - зокрема, не попередили екіпаж про негоду в Броварах. В результаті прийшлося летіти на низькій висоті, що призвело до трагедії. Зокрема, підозри вручили:
Трагедія у Броварах сталась 18 січня 2023 року. Тоді поруч із дитячим садком й житловим будинком впав гвинтокрил, на борту знаходилось керівництво МВС, зокрема, тодішній міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, перший заступник міністра Євгеній Єнін і державний секретар Юрій Лубкович. Загалом внаслідок катастрофи загинуло 14 людей.
На початку розслідування трагедії слідчі висунули чотири основні версії: замах на життя державних діячів, включаючи диверсію, збиття літального апарата, конфліктна ситуація на борту судна, помилка пілота, технічна несправність судна, неналежна організація планування польоту, недотримання правил польотів, складні погодні умови. 31 липня генеральний прокурор України Андрій Костін повідомив, що версії, пов’язані з диверсією або посяганням на життя державних діячів, не підтвердилися.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут.