Історія цієї пісні — доволі трагічна й сумна. Вона була написана ще давно, і це фіт із моїм товаришем, який, на жаль, два тижні тому пішов із життя. На жаль, він не встиг почути фінальну версію пісні.
Повітряні сили України заявили про загрозу застосування балістичного озброєння у Запорізькій, Дніпропетровській та Донецькій областях
У Дніпропетровській, Донецькій та Запорізькій областях оголосили повітряну тривогу. Місцеві канали повідомляють, що у передмісті Запоріжжя вже чули потужні вибухи. Це сталося до оголошення повітряної тривоги.
За інформацією місцевих жителів, вибухи почули ще за кілька хвилин до оголошення тривоги. Чи пов'язані вони з обстрілами - наразі невідомо.
"Дуже сильно бахнуло. Сильніше, ніж учора. Спочатку була сирена гучна, потім почувся чи якийсь свист, чи щось таке, але дуже слабко. А за цим — вибух. Гучно, аж затряслися стіни в будинку, загуділи вікна. Кішка сиділа на балконі, грілася на сонці, від вибуху підстрибнула на півметра та чкурнула під диван. Як же ці скоти вже дістали", — емоційно розповіла "Інформатору" Дарина, що мешкає в одному зі спальних районів Запоріжжя.
За офіційною інформацією, росіян вдарили балістикою. Очільник військової адміністрації Юрій Малашко просить залишатись в укриттях. Рятувальники вже виїхали на допомогу.

У Повітряних Силах України попередили, що є загроза застосування балістичного озброєння також у Дніпропетровській області. Тривогу оголосили й на Донеччині.
Уночі росіяни упродовж трьох годин атакували безпілотниками Одеську область. У військовій адміністрації повідомили, що наслідок атаки ворожих ударних дронів "Шахед" в Одеській області пошкоджені об’єкти цивільної та припортової інфраструктури, елеватор та адміністративна будівля. Окрім цього, водій вантажного автомобіля отримав легку травму. На щастя, ніхто не загинув.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.