«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
У космосі ще багато незвіданого, про що людина навіть не має уявлення
Жовтень сповнений астрономічних подій: у першій декаді місяця українці могли спостерігати зорепад Драконіди. У кінці жовтня можна побачити метеорний дощ Оріоніди і відзначити "науковий Хелловін" напередодні листопада.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Королівський музей Гринвіча.
У ніч з 21 на 22 жовтня можна спостерігати пік зорепаду Оріоніди. Найкраще метеоритний дощ буде видно після другої години ночі.
У цей період Місяць близький до фази повного місяця.
Свою назву метеорний потік отримав від сузір'я Оріон. Його метеори досить швидкі, часто залишають сліди й зазвичай мають білий колір, хоча іноді серед них трапляються й червоні, синьо-зелені, жовті та оранжеві метеори.
Цього року на піку очікується до 20 метеорів на годину.
Всесвітній день темної матерії - Dark Matter Day - відзначається 31 жовтня. Його називають "науковим Хелловіном".
Темна матерія — одна з найцікавіших загадок Всесвіту.
Вона не випромінює й не поглинає світло, але при цьому надає гравітаційний вплив на рух зірок і галактик.
Всесвіт - це не тільки зірки, планети, астероїди, комети й космічний пил. Насправді, у Всесвіті є ще багато чого, що ми ще не можемо пояснити.
Вчені вважають, що темна матерія складає майже четверту частину - 26,8% - загальної маси й енергії Всесвіту і є тим, що рухає прискореним розширенням Всесвіту.
На темну енергію припадає ще 68,3%. Звичайна матерія, така як зірки, планети й галактики, становить близько 5% від загальної маси й енергії Всесвіту.
Можливо, темна матерія спотворює всі відомі нам закони фізики.
Наукове співтовариство запропонувало присвятити цьому явищу окреме свято у 2017 році.
Раніше Інформатор повідомляв, що в NASA спровокують зіткнення ракети з астероїдом, щоб перевірити захист Землі.
Також ми писали, що NASA відправить у пояс астероїдів корабель на сонячних батареях для видобутку космічних металів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.