Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Арнольд Шварценеггер висловив глибоку повагу Брюсу Віллісу
Арнольд Шварценеггер підтримав Брюса Вілліса – висловив повагу акторові, який страждає від серйозної недуги. У зірки «Термінатора» знайшлися добрі та щирі слова для колеги. Актори давно знайомі: вони знялися в кількох частинах «Нестримних» і володіли мережею ресторанів Planet Hollywood.
Під час розмови з відеоблогом CinemaBlend про просування серіалу «FUBAR», у якому Шварценеггер зіграв головну роль, Арнольда запитали про вихід Брюса Вілліса на пенсію. Актор, який знімався з Віллісом у франшизі «Нестримні», мав зворушливе і підтримувальне послання для свого кіноколеги. Шварценеггер сказав, що герої бойовиків ніколи не йдуть на пенсію. Схоже, актор сподівається, що Вілліс у майбутньому повернеться до професії.
«Я гадаю, що він фантастичний. Він завжди, протягом багатьох років, був величезною, величезною зіркою. І я думаю, що його завжди пам'ятатимуть, як велику, неперевершену зірку. І доброю людиною. Я розумію, що за його обставин, з погляду здоров'я, йому довелося піти на пенсію. Але загалом, ви знаєте, ми ніколи по-справжньому не йдемо на пенсію. Герої бойовиків не йдуть на пенсію, вони перезавантажуються».
Ще в березні 2022 року стало відомо, що Брюса Вілліса назавжди втрачено для кінематографа. Причиною стала афазія, яку можна розглядати не як діагноз, а як симптом. Тому була надія, що актор зможе бодай нормально жити. Але згодом дружина Вілліса, Емма Хемінг, повідомила, що її чоловіку діагностували невиліковне захворювання – лобно-скронева деменція.
Через захворювання Брюс Вілліс стикається не лише з розладом мови. Виявляються інші симптоми хвороби. Які саме, родина актора поки що не уточнила.
Лобно-скронева деменція невиліковна. Зупинити її розвиток неможливо, можна лише якось впливати на симптоми, на поведінку пацієнта. «Якось» означає, що цей вплив не матиме суттєвого ефекту.
Лобно-скронева деменція становить від 10 до 20% всіх випадків деменції у світі. Вона швидко прогресує, а пацієнти після встановлення діагнозу зазвичай живуть від двох до двадцяти років. Але в середньому – шість років. Також їм потрібне цілодобове спостереження.
«На сьогодні не існує методів лікування цього захворювання, але ми сподіваємось, що найближчим часом ця ситуація зміниться. Ми сподіваємося, що в міру зміни стану Брюса будь-яка увага ЗМІ буде спрямована на те, щоб висвітлити цю хворобу, яку потрібно набагато більше дослідити та про яку потрібно більше розповідати людям», – сказано у заяві сім'ї артиста.
Раніше Інформатор повідомляв, що дружина Брюса Вілліса у соцмережах регулярно розповідає прихильникам про стан здоров'я актора.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.