Мер Харкова Терехов: армія росії зруйнувала практично всі енергетичні обʼєкти у місті

Читать на русском

Міський голова констатував, що ситуація з критичною інфраструктурою в Харкові дуже важка

Читать на русском
Харків, Терехов
Росіяни хочуть залякати харківʼян

Міський голова констатував, що ситуація з критичною інфраструктурою в Харкові дуже важка

Мер Харкова Ігор Терехов констатував, що російська армія зруйнувала практично всі обʼєкти критичної енергетичної інфраструктури міста. У поганому стані опинилися і приватні обʼєкти. Таким чином рф прагне залякати харківʼян.

Ситуація щодо енергетики в Харкові наразі є важкою. Однак Терехов запевнив, що місто переживало й складніші часи. Про це він розповів у інтервʼю виданню Liga.net, яке було опубліковане 1 квітня.

"Вже зруйнована практично вся критична енергетична інфраструктура, приватна теж розтрощена. Росія хоче нас залякати, але це неможливо. За два роки ми бачили різні рівні загроз, починаючи з ДРГ у самому Харкові. Були часи, коли з практично двохмільйонного міста залишалося 300 000. Ситуація для енергетичної галузі дуже важка", - заявив мер міста.

За словами Терехова, "ніхто не опускає руки". В місті цілодобово працюють пункти незламності, під час останнього блекауту в березні їх відвідали 28 тисяч осіб. Крім цього налагоджене безкоштовне харчування для містян у школах. Мер запевнив, що харківʼяни "переживали і складніші часи - переживемо та ці".

Росіяни бʼють по енергетиці Харківщини

Одна з найбільших електростанцій Харківської області - Зміївська ТЕС - була повністю зруйнована внаслідок ракетних ударів 22 березня. Всі її блоки знищені. Також суттєво пошкоджено обладнання.

Тим часом головком ЗСУ Олександр Сирський запевнив, що можливий наступ російських загарбників на Харків стане для них фатальною помилкою. При цьому, українські захисники не ігнорують російські вкиди щодо наступу на місто. Зокрема, наше військо встановлює комплексну систему загороджень в регіоні, зазначив генерал.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.