“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Відеоробота з елементами танцювального батлу, де співачка зібрала талановитих хореографинь, які вдало вплели музичні сенси у танець. А також, кожна з дівчат “закохалась” у головного героя кліпу, який бачив сенс лише у єдиній.
Натомість блогер пропонує придумати формат нової держави, яку всі захочуть будувати
Колишній радник голови ОП Олексій Арестович заявив, що старий проєкт монокультурної України мертвий. Реанімувати його немає сенсу, а громадяни не бажають воювати за таку державу. Якщо ж продовжувати "натягувати сову на глобус", то від країни залишиться в кращому разі третина.
Аби цього не сталося, слід визнати, що монокультурний проєкт України провалився та запропонувати щось нове. Таку думку блогер висловив в етері у російської опозиційної журналістки Юлії Латиніної.
За словами Арестовича, наразі державна система нездатна провести мобілізацію - і це за умов зовнішньої агресії. Ексрадник голови ОП називає це "вироком системі".
"Слід визнати, що проєкт монокультурної, моноетнічної України провалився. За нього не хочуть битися", - заявив Арестович.
Блогер визнає, що існують люди, яким такий проєкт є близьким за духом. Однак вони мають багато претензій до влади та системи, не бачать чітких цілей та картини майбутнього, зате бачать "закручування гайок".
Арестович каже, що розуміє людей з Західної України. Їхня рідна мова з дитинства - українська, вони росли на легендах про бійців УПА, мають стійкі культурні та сімейні традиції тощо. Однак "новоспечені патріоти", як вважає блогер, проявляють "верх лицемірства": насправді залишаючись в іншій культурно-побутовій парадигмі, вони демонструють "лубочний патріотизм".
"Брехню не приховати за емоційними промовами, криками та лозунгами, її не сховати за красиві вишиванки та аватарки з прапорцями. Україна в кордонах 91-го року - це полікультурна, поліетнічна країна, тому вихід на конституційні кордони з монокультурним проєктом - задача, яку не можна вирішити технічно. Монокультурна Україна можлива не більш ніж на третині території... Україна в старому вигляді - мертва, реанімувати її з кожним днем готові все менше... Вирішення цієї проблеми немає", - сказав Арестович.
Не дивлячись на досить похмурий опис, Олексій каже, що вихід є. Слід запропонувати як громадянам, так і міжнародним партнерам "новий проєкт України". За нього українці мають бути готовими добровільно боротися, а союзники - вкладати фінансовий, військовий та політичний капітал на вигідних для обох сторін умовах.
Арестович запитує, чи є в когось з представників чинної влади розуміння правдивості його слів. Чи зможе хтось публічно визнати поразку старого проєкту та запропонувати українцям новий - з загальним майбутнім для усіх культур та світоглядів?
"Це питання відкрите і майже риторичне", - резюмував Арестович.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.