“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Для оновлення законодавства необхідний політичний консенсус
У середу, 22 листопада, голова найбільшої фракції у Верховній раді України Слуга народу Давид Арахамія заявив про нові зміни у законі про мобілізацію та демобілізацію Сил оборони України. Робочі напрацювання законопроєкту депутати називають "матрицею". Новий акт можуть ухвалити до кінця 2023 року.
Про зміни у мобілізаційному законодавстві повідомив Давид Арахамія в ефірі телемарафону "Єдині новини". Наразі існує десять варіантів законопроєктів.
"Я думаю, ... десь у середині грудня, можливо, буде вже перше читання розглядатися. А до кінця року ми будемо намагатися його проголосувати", - заявив Арахамія.
Голова фракції сказав, що існує понад десять законопроєктів, які так чи інакше регулюють мобілізацію і демобілізацію. Він підкреслив, що парламентський комітет із національної безпеки намагається створити "матрицю мобілізації та матрицю демобілізації". Це означає, що усі наявні пропозиції зводять до таблиці, після чого законопроєкт буде зареєстровано у Парламенті.
Telegram oembed: https://t.me/u_now/119009
Він також сказав, що коли законопроєкт буде підготовлено до реєстрації, його мають підписати усі голови комітетів і лідери фракцій. Для оновлення цього законодавства необхідний певний консенсус.
Арахамія підкреслив, що депутати проведуть консультації з Міністерством оборони та Генеральним штабом Збройних сил України. Водночас народний депутат не захотів розкривати положення майбутнього законопроєкту, адже їх ще не сформулював профільний комітет.
"Коли буде умовний консенсус з цього питання, ми це будемо виносити в зал", - зазначив Арахамія.
За його словами, коли у комітеті буде сформульована якась редакція, тоді Слуга народу розкажуть деталі. Бо зараз це питання "дуже чутливе і ідея не завжди втілюється в законі".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.