“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Для оновлення законодавства необхідний політичний консенсус
У середу, 22 листопада, голова найбільшої фракції у Верховній раді України Слуга народу Давид Арахамія заявив про нові зміни у законі про мобілізацію та демобілізацію Сил оборони України. Робочі напрацювання законопроєкту депутати називають "матрицею". Новий акт можуть ухвалити до кінця 2023 року.
Про зміни у мобілізаційному законодавстві повідомив Давид Арахамія в ефірі телемарафону "Єдині новини". Наразі існує десять варіантів законопроєктів.
"Я думаю, ... десь у середині грудня, можливо, буде вже перше читання розглядатися. А до кінця року ми будемо намагатися його проголосувати", - заявив Арахамія.
Голова фракції сказав, що існує понад десять законопроєктів, які так чи інакше регулюють мобілізацію і демобілізацію. Він підкреслив, що парламентський комітет із національної безпеки намагається створити "матрицю мобілізації та матрицю демобілізації". Це означає, що усі наявні пропозиції зводять до таблиці, після чого законопроєкт буде зареєстровано у Парламенті.
Telegram oembed: https://t.me/u_now/119009
Він також сказав, що коли законопроєкт буде підготовлено до реєстрації, його мають підписати усі голови комітетів і лідери фракцій. Для оновлення цього законодавства необхідний певний консенсус.
Арахамія підкреслив, що депутати проведуть консультації з Міністерством оборони та Генеральним штабом Збройних сил України. Водночас народний депутат не захотів розкривати положення майбутнього законопроєкту, адже їх ще не сформулював профільний комітет.
"Коли буде умовний консенсус з цього питання, ми це будемо виносити в зал", - зазначив Арахамія.
За його словами, коли у комітеті буде сформульована якась редакція, тоді Слуга народу розкажуть деталі. Бо зараз це питання "дуже чутливе і ідея не завжди втілюється в законі".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.