RU
Головна
Україна
Політика
13:46, 30 Вересня
Информатор UA

Интро

Парламентська фракція "Слуга народу" вирішила почати збір підписів за відставку голови Верховної Ради Дмитра Разумкова. Пропозицію подав глава фракції Давид Арахамія. Як передає Інформатор, про це Разумков написав у Facebook. "Очікувано, колеги прийшли за підписними листами про відкликання мене з посади голови Верховної Ради України. Відповідну пропозицію подав голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія", - написав він. Разумков очолює Раду понад два роки. Його призначили главою парламенту в кінці серпня 2019 року. Він потрапив до парламенту за списками "Слуги народу" й був головою партії. Нагадаємо, раніше Разумков розповів, що робитиме в разі відставки з посади голови Верховної Ради. Також Інформатор писав, що раніше глава партії "СН" Корнієнко сказав, що народні депутати від "Слуги народу" поки не будуть ініціювати питання відставки Разумкова з посади. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Арахамія ініціював збір підписів за відставку Разумкова

Читать на русском
Арахамія ініціював збір підписів за відставку Разумкова

Разумков очолює Раду більше двох років

Парламентська фракція "Слуга народу" вирішила почати збір підписів за відставку голови Верховної Ради Дмитра Разумкова. Пропозицію подав глава фракції Давид Арахамія.

Як передає Інформатор, про це Разумков написав у Facebook.

"Очікувано, колеги прийшли за підписними листами про відкликання мене з посади голови Верховної Ради України. Відповідну пропозицію подав голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія", - написав він.

Разумков очолює Раду понад два роки. Його призначили главою парламенту в кінці серпня 2019 року. Він потрапив до парламенту за списками "Слуги народу" й був головою партії.

Нагадаємо, раніше Разумков розповів, що робитиме в разі відставки з посади голови Верховної Ради.

Також Інформатор писав, що раніше глава партії "СН" Корнієнко сказав, що народні депутати від "Слуги народу" поки не будуть ініціювати питання відставки Разумкова з посади.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.