“Друге Пришестя — це найважливіший альбом у моєму житті. Пісня ‘Досі живий’ потребувала глибшого бачення, ніж просто кліп. Ми робимо такі речі для креативних, думаючих людей і свідомо працюємо для невеликої аудиторії. Саме в цьому — наш справжній кайф”.
Цього тижня, за прогнозом Укргідрометцентру, в Україні буде потепління
Цього тижня, з 25 по 31 грудня, у всіх областях України переважатиме плюсова температура. Про це повідомляє Укргідрометцентр. Синоптики прогнозують, що істотних опадів не буде. Наші пращури помітили, що часті вітри у грудні - ознака теплого березня.
Синоптики в Укргідрометцентрі повідомили, що буде достатньо багато сонця. Вже на Різдво черговий атмосферний фронт донесе до України більше теплого повітря. А після Різдва країна підсихатиме. В Україну прийде поле підвищеного тиску із центром над Центральною Європою. Це забезпечить в Україні спокійнішу погоду.
Наші пращури помітили, якщо грудень малосніжний, то очікується посушливе літо. А якщо грудень видався теплим, то зима буде затяжною, а весна буде холодною і пізно настане.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.