Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Японські мрії відомого шоумена
Нещодавно в Інстаграмі відомого телеведучого Анатолія Анатоліч, у Сторіс, з'явився запис, який можна трактувати як прояв бажання змінити місце проживання. Або ж як реверанс у бік Японії. Так чи інакше, але телеведучий зізнався, яка закордонна країна викликає у нього найтепліші почуття.
Чарівний та харизматичний Анатолій Анатоліч відомий як справжній патріот України. На його сторінку в Інстаграмі підписано понад чверть мільйонів користувачів, які уважно стежать за волонтерською та благодійною діяльністю шоумена. У телеведучому напрочуд гармонійно поєднується молодецький натиск та веселість і максимальна серйозність, якщо справа стосується гострих та актуальних тем.
Телеведучий опублікував у Сторіс оголошення, що японська влада за безцінь продає мільйони будинків, що пустують по всій Японії – з метою залучити таким чином до країни іноземців. Анатолій Анатоліч зазначив, що його для такої справи двічі просити не доведеться.
Незрозуміло поки, це було серйозно чи жартома? Знаючи характер телеведучого, можна припустити друге. Анатолій Анатоліч грамотний та освічений чоловік, він не може не знати, що європеєць ніколи не стане в Японії своїм. Його діти та онуки – теж.
З одного боку – Японія гостро потребує приїжджих. Суспільство невблаганно старіє, і потреба у додаткових робочих руках відчувається вже давно. Тому заклики дозволити більшій кількості іноземців жити та працювати у країні звучать у Японії постійно. З іншого боку – у разі будь-якої кризи першими робочі місця втрачають іноземці.
Свого часу міністр земель і транспорту Японії Наріакі Накаяма звернув увагу на проблему дискримінації приїжджих і з гіркотою висловився, що японці «не люблять іноземців і не хочуть їх бачити в країні». Він закликав тоді співгромадян «відкрити серця» іншим культурам. За кілька днів Накаяма був звільнений.
Нещодавно Інформатор повідомляв, що Анатолій Анатоліч висловився про кон'юнктурників та Світлану Лободу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.