Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Повний бан. Чиновники не можуть завантажувати на свої робочі телефони заборонені додатки через те, що ті можуть шпигувати за своїми користувачами.
У список недозволених програм потрапили 10 мобільних застосунків. Серед них програми з Китаю, росії, Ірану та Північної Кореї.
Про це пише сайт «Європейська правда» з посиланням на нідерландську телерадіокомпанію NOS.
За даними місцевого каналу, чиновникам у Нідерландах більше не дозволяється купувати мобільні пристрої на AliExpress через побоювання шпигунства. Також під забороною чат-застосунок WeChat та російська соціальна мережа ВКонтакте. Загалом у чорному списку десять програм.
«Побоювання полягає в тому, що іноземні уряди можуть використовувати програми для доступу до даних клієнтів і використовувати їх для шпигунства. Серед іншого спецслужби можуть зацікавити списки контактів, місцезнаходження користувачів, фотографії та документи на пристрої», - йдеться у повідомленні телекомпанії NOS.
Нагадаємо, що TikTok в Нідерландах заборонили для посадовців у березні цього року.
Видання пише, що урядова заборона не завжди спрацьовує. В деяких випадках блокують лише додаток TikTok, а не інші «проблемні» програми.
«Заборону іноді важко реалізувати через технічні перешкоди. Наприклад, не завжди можна видалити програми, якщо вони вже завантажені. Заборону іноді важко здійснити, особливо для телефонів Android», - повідомляють місцеві ЗМІ.
Нагадаємо, що уряд Індії з міркувань безпеки у 2020 році. До того, як це сталося, чоловік з Делі на ім'я Нітін Агарвал зробив замовлення на платформі. Він отримав його через чотири роки, коли сайт був вже заборонений в Індії.
Коли посилку доставили, то чоловік неабияк здивувався. Та закликав інших не втрачати надії.
«Ніколи не втрачайте надії! Отже, я замовив це в AliExpress (зараз заборонено в Індії) ще у 2019 році, і посилку доставили сьогодні», - написав щасливий отримувач посилки.
Проте купувати на платформі та отримувати посилки в Індії досі можливо. Для цього потрібний сторонній сервіс, або можна використовувати VPN.
Інформатор писав, що покупців AliExpress попередили про новий вид шахрайства.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.