"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Повний бан. Чиновники не можуть завантажувати на свої робочі телефони заборонені додатки через те, що ті можуть шпигувати за своїми користувачами.
У список недозволених програм потрапили 10 мобільних застосунків. Серед них програми з Китаю, росії, Ірану та Північної Кореї.
Про це пише сайт «Європейська правда» з посиланням на нідерландську телерадіокомпанію NOS.
За даними місцевого каналу, чиновникам у Нідерландах більше не дозволяється купувати мобільні пристрої на AliExpress через побоювання шпигунства. Також під забороною чат-застосунок WeChat та російська соціальна мережа ВКонтакте. Загалом у чорному списку десять програм.
«Побоювання полягає в тому, що іноземні уряди можуть використовувати програми для доступу до даних клієнтів і використовувати їх для шпигунства. Серед іншого спецслужби можуть зацікавити списки контактів, місцезнаходження користувачів, фотографії та документи на пристрої», - йдеться у повідомленні телекомпанії NOS.
Нагадаємо, що TikTok в Нідерландах заборонили для посадовців у березні цього року.
Видання пише, що урядова заборона не завжди спрацьовує. В деяких випадках блокують лише додаток TikTok, а не інші «проблемні» програми.
«Заборону іноді важко реалізувати через технічні перешкоди. Наприклад, не завжди можна видалити програми, якщо вони вже завантажені. Заборону іноді важко здійснити, особливо для телефонів Android», - повідомляють місцеві ЗМІ.
Нагадаємо, що уряд Індії з міркувань безпеки у 2020 році. До того, як це сталося, чоловік з Делі на ім'я Нітін Агарвал зробив замовлення на платформі. Він отримав його через чотири роки, коли сайт був вже заборонений в Індії.
Коли посилку доставили, то чоловік неабияк здивувався. Та закликав інших не втрачати надії.
«Ніколи не втрачайте надії! Отже, я замовив це в AliExpress (зараз заборонено в Індії) ще у 2019 році, і посилку доставили сьогодні», - написав щасливий отримувач посилки.
Проте купувати на платформі та отримувати посилки в Індії досі можливо. Для цього потрібний сторонній сервіс, або можна використовувати VPN.
Інформатор писав, що покупців AliExpress попередили про новий вид шахрайства.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.