Актуальна паняночка - з ким насправді залишився Тарас Цимбалюк після шоу Холостяк

Блогер Богдан Беспалов ще в листопаді вбив всю інтригу і виявився правий

Тарас Цимбалюк, Богдан Бєспалов, Надін Головчук, Світлана Готочкіна
Богдан Бєспалов назвав ім'я жінки, яка насправді поруч з Цимбалюком.

Завершилося шоу “Холостяк” в якому супутницю обирав собі актор Тарас Цимбалюк. Але цей сезон видався майже без інтриги, яку ще у листопаді прибрав блогер Богдан Бєспалов. Він не тільки назвав ім’я переможниці, але і чітко дав зрозуміти, з ким насправді залишиться Тарас.

Холостяк без інтриги

Тарас Цимбалюк обрав Надін Головчук. Він пригадав найромантичніші моменти із нею на цьому шоу та пообіцяв стрибок у невідоме, акцентувавши, що він не дає ніяких гарантій.

“Я пам’ятаю наші перші хвилини знайомства, ту телефонну будку, але найбільше — твій голос. Він був дуже гарний і сексуальний. Потім була наша зустріч у Планетарії, і саме тоді я вперше відчув до тебе тяжіння. Ти ніжна і вразлива, але водночас дуже сильна. У тобі є пристрасть, внутрішній спокій, зовнішня краса і глибина. Я це все дуже ціную.

Кохання — це стрибок у щось невідоме. Я не можу дати жодних гарантій, але я готовий зробити цей стрибок разом із тобою. Я хочу, щоб це стало початком нашої історії”, - сказав Цимбалюк своїй обраниці.

Звісно Надін сказала так.

“Я теж хочу спробувати побудувати нашу спільну історію поза проєктом”, - відповіла Головчук.

Наврядчи залишилися люди, які вірять, що на цьому шоу утворюється справжня пара. Але заради хоча б якоїсь романтики Тарасові не варто було так палитися і, можливо, взагалі погоджуватися на це шоу. Бо той факт, що він залишався у стосунках навіть під час зйомок з бізнесвумен і рестораторкою Світланою Готочкіною дуже швидко почало спливати. То їх бачили разом місті, потім на модному показі, а за інформацією Блогера Бєспалова, взагалі, вони разом жили у номері готелю, в якому знімалося шоу.

“Для тих, хто не підготував для нього побачення, зробив все банально. Точніше редактори. Цимбалюк взагалі нічого не робив. Я нагадаю, що коли знімали проект “Холостяк” в готельному номері він жив з Готочкіною, зі своєю актуальною панянкою, з якою він зустрічається і в стосунках.

В цьому сезоні все одно перемогла хто? Світлана Готочкіна, дизайнерка та бізнес-вумен і шугармамі Тараса Цимбалюка. Тож робіть висновки. Провальний сезон. Виключно все трималося на Ірочці, на її мемах”. - каже у своєму блогу Беспалов.

Цимбалюк якісно зіграв інтерес до Надін та захоплення неє
Цимбалюк якісно зіграв інтерес до Надін та захоплення нею.

Фавориткою глядачів була інша

Нагадаємо, що до фіналу шоу окрім Надін ще пройшли Ірочка Пономаренко і Настя Половинкіна. За словами Богдана та реакції у соцмережах під час сезону більшість вболівала за Пономаренко. Їй 26 років, сім років тому вона перемогла у конкурсі краси “Міс Хмельницький”. Зіркою “Холостяка” вона стала після першої зустрічі з Тарасом Цимбалюком. Ірина з’явилася в рожевому капелюшку. Цей її образ вірусно розійшовся по соцмережах, ставши мемом. Також манера спілкування Пономаренко зробили чи не найпопулярнішою учасницею цього сезону шоу.

Інша учасниця Настя Половинкіна була також фавориткою через те, що вона активна та рішуча жінка, яка займається військовою амуніцією та зброєю. Багато хто думав, що на тлі війни саме вона переможе. Але за словами того ж Бєспалова Настя весь сезон була закритою. Тому не дивно, що у фіналі Цимбалюк розпрощався в першу чергу з нею.

Читайте нас у Facebook

Image
Оперативні новини: Україна, світ, війна. Підпишись 👇

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити