Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У 2020 році економіка впала на 4,2%
Економіка України після спаду на 4,2% у 2020 році за інфляції у 5% у 2021 році збільшиться на 4,1% при зростанні інфляції до 6,9%, а у 2022 році відновлення економіки сповільниться до 3,8% за зниження інфляції до 5,3%.
Як передає Інформатор,такий прогноз надало міжнародне рейтингове агентство.
«Ми прогнозуємо зростання ВВП на 4,1% у 2021 році за рахунок приватного споживання, зростання виробництва сільськогосподарської продукції та часткового відновлення інвестицій», - йдеться у звіті агентства про підтвердження рейтингу України на рівні «B» зі стабільним прогнозом.
Fitch відзначає, що друга хвиля Covid-19 була набагато серйозніше, ніж перша, але рівень смертності знижується, і агентство передбачає, що економічні обмеження залишаться незначними.
Зростання інфляції до 6,1% за підсумками січня Fitch пояснює більш високими цінами на сировинні товари та енергоносії, ослабленням гривні і підвищенням мінімальної заробітної плати на 20%. За його прогнозами, Нацбанк відреагує на збільшення інфляції підвищенням облікової ставки на 100 базисних пунктів - до 7%. Агентство додає, що зміна минулого року глави НБУ і ряду його заступників збільшила ризик погіршення ситуації в результаті більш м'якої грошово-кредитної політики, ніж передбачалося в попередньому прогнозі.
Згідно з прогнозами агентства, після зростання прямого держборгу України у 2020 році на 11,2 процентних пункту (п.п.) - до 55,6% ВВП (62,8% з урахуванням держгарантій), він стабілізується на рівні 54% ВВП в 2021 -2022 рр. Fitch додає, що за показниками держборгу України відповідає середнім значенням для країн з рейтингом «B».
Про співпрацю з МВФ, Fitch вважає, що існує значний ризик для завершення програми stand by, зокрема, буде проблематичним прийняття парламентом законодавства про боротьбу з корупцією і судову реформу. На думку агентства, скасування грудневого тимчасового обмеження цін на газ, ще однієї вимоги програми, більш реалістичне.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що надання Україні двох траншів від МВФ по $ 700 млн перенесені на цей рік.
Також Інформатор писав, що понад 70% українців вважають, що економічне становище в Україні погіршилося за останні півроку.Також серед населення переважають емоції розчарування.