"Ізраїль та Іран так давно воюють, що вже не знають, що, [хай йому грець], вони роблять", - сказав Трамп.
Я хочу, щоб цей трек став тим, що люди кидатимуть одне одному зі словами: «Коханий/кохана, дивись, це про нас». Бо він про те, як ми любимо навіть через відстань, через труднощі. Хочу, щоб ця пісня стала першим танцем на весіллях, нагадуючи, що ні війна, ні час, ні будь-які перешкоди не здатні зупинити справжнє кохання.
Але який біль ховається за чарівною усмішкою акторкиї? Ада Роговцева про дитинство, кохання та провину...
Легендарна акторка Ада Роговцева розповіла Олексію Суханову у його програмі “Говорить Суханов” за що вона відчуває провину та що її зробило сильною і незламною.
“В мене тільки страшні історії, крім того що я маю багато квітів і аплодисментів, які Господь дав, як компенсацію мабуть”.
Найбільшим щастям у своєму житті вона вважає народження дітей:
“Хотіла хлопчика, народився хлопчик, потім я мріяла про дівчинку - народила дівчинка”.
Але і найбільший жах пов'язаний теж із рідними, та з їх втратою:
“Смерть кожного: мами, вона відходила, і я присутня була. Смерть мого чоловіка та сина”.
З болем Ада Миколаївна познаймилась дуже рано. Сьогодні їй 86 років, вона усвідомлює, що цей вік є Божим даром, але у спогадах знаходиться багато болю:
“Мені ніколи не справляли день народження у дитинстві, бо не до того було. Я 37-го року народилась, війна, 46 рік - голод, татова пияцтво, ми завжди були на вулкані і ми з братами просили маму, щоб вона з ним розійшлась, хоча любила так, що розірвалося серце. Вони не розішлись”.
Ада Роговцева підкреслює, що коли людина відсторонена, байдужа, то їй легше, але ж вона не така, тому кожна біль, кожна смерть вона переживала настільки важко, що відчувала ніби вмирала:
“Коли якась біда приходить мене доня та онуки відсторонюють, тому що я відключаюсь від життя, не можу справитись в перші миті, а потім хоп, набираю дихання і живу далі. З 14 років я собі майже не належила, бо там була біда. Моя мама в 49 років була паралізована, в 54 її не стало. А тато ногу ампотували. Багато я так вмирала і з татом, і мамою, і братами. Брат малий в тюрьмі сидів, я була в тій тюрмі в Луганську…”.
І здавалося, коли вона знайшла своє кохання, то ніщо не має завадиту їх щастю, але й тут в двері пустукала біда:
“З Костею Петровичем ми тільки одружилися і через місяць він вже отримав діагноз сухоти легенів. На рік ми з ним розсталися, я тільки до нього туди в Карпати їздила, потім вже коли він був на реабілітації. Він вмирав тому що туберкульоз - це взагалі така хвороба, що виліковується довго, а він не сприймав антибіотики спеціальні і став вмирати, температура 40 і покритий лускою. Я вмирала з ним щодня, поки він не потрапив в дитячу інфекціону клініку, де якась розумна лікарка відмінила антибіотик, який він не сприймав і він одразу став приходити в себе”.
Сьогодні, аби не втонути в спогадах, Ада Миколаївна багато читає:
“Я читаю багато часів на добу, закриваю книжку, світло вимикаю, закриваю очі і пішло ці всі мої кіно: і хороше і погане, я запалюю світло, встаю, п'ю чай і читаю. Спогадів болісних більше. Весь час йде плівка вагань, радощі, згадуєш, і чи є там моя провина і як правило вона є. В мене є провина, що не надала чогось у спілкуванні моїх рідних, друзів”.
За плечима Ади Роговцевої десятки ролей у театрі та сотні кіноробіт. В її житті ніколи не бракувало спілкування, але з початком повномасштабного вторгнення його, здається, стало ще більше.
Одразу після 24 лютого будинок Ади Миколаївни в Києві на тривалий час перетворився на справжній волонтерський штаб. Саме тому легендарна актриса гостинно приймала у себе вдома українських воїнів. Вона стала другою мамою для багатьох наших захисників. Ада Миколаївна сьогодні продовжує свою місію - підтримує українців зі сцени, підбадьорює наших захисників. І дуже хоче особисто побачити, як Україна перемогла!
А раніше, ми повідомляли: Співак Панас Буйний здивував: Обійшлось без бійок, але все одно нарахував 14 переломів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписати на канал у Viber можна тут.