“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Нова лірична пісня «РОЗЧИНЯЮСЬ», створена на основі віршів Юрія Іздрика «Cycles» та «Solvere» у співпраці з віртуозним піаністом Євгеном Хмарою.
Більша половина наших співгромадян усвідомлює всю небезпеку від можливого зараження на коронавірусну хворобу
Українці відповіли на запитання експертів Соціологічної групи «Рейтинг».З'ясувалося, що більше третини населення нашої країни не вірить в реальну загрозу для свого здоров'я від коронавірусної хвороби.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на результати досліджень,проведених з 27 листопада по 1 грудня поточного року.
У числі особисто опитаних 1 200 респондентів з усіх регіонів України від 18 років і старше. Помилка репрезентативності дослідження - не більше 2,8%.
70% опитаних вважають, що зараження на коронавірус не мине без наслідків для їхнього здоров'я. Серед них більше старшого населення, жінок, жителів сіл.
При цьому ідею масового тестування населення і обов'язкову ізоляцію виявлених хворих як спосіб боротьби з коронавірусом підтримують 79% опитаних.
50%, оцінюючи коронавірусну кризу, більше побоюються його економічних наслідків.
Близько 40% опитаних вважають, що успіх в боротьбі з коронавірусом в більшій мірі залежить від Президента і Міністерства охорони здоров'я. 32% призначили відповідальним за це Міністра охорони здоров'я Степанова. 17-18% сподіваються на парламент і уряд, 13% - на прем'єр-міністра.
Постійно носять маски 35% респондентів, 63% - носять їх тільки в місцях великого скупчення людей, в транспорті, магазинах і ринках. Лише 2% нехтують носінням масок.
Основними джерелами інформації про зростання захворюваності є національне телебачення серед старшого покоління і Інтернет-сайти серед молоді. Сумарно це 56% від усіх респондентів.
Ще близько чверті отримують інформацію з Facebook або від родичів знайомих, по 10-11% з Youtube, Instagram, радіо, по 8-9% з преси і груп у «Вайбері» і «Телеграмі» (Коронавірус-інфо), і 6% - з офіційного сайту Міністерства охорони здоров'я.
Раніше Інформатор повідомляв, що Верховна Рада схвалила за основу і в цілому законопроект № 4314 про прискорений доступ до вакцини від COVID-19.