Гана та Уругвай залишають Катар: підсумки матчів 2 грудня на Чемпіонаті світу-2022

Бразилія зазнала поразки від Камеруну

Гана - Уругвай (Фото: fifa.com)

На чемпіонаті світу 2 листопада закінчились матчі групового етапу. Останні учасники 1/8 фіналу визначились у групах G та H. Збірна Південної Кореї у компенсований час здолала Португалію. Швейцарія у лобовому матчі за вихід у плей-оф перемогла Сербію.

У п’ятницю, 2 грудня на ЧС-2022 в Катарі пройшли чотири поєдинки. Матчі відбулись у групах G та H.

Група G

Камерун – Бразилія

Бразилія почала активні дії лише у середині другого тайму. Камерун вистояв, а у компенсований час провів контратаку і вирвав перемогу.

Захисник збірної Бразилії Дані Алвес став найбільш віковим гравцем, який виходив у складі команди у матчах чемпіонатів світу. Алвес дебютував у збірній у 2006 році. На момент матчу проти Камеруну гравцю виповнилось 39 років 6 місяців і 27 днів.

• Камерун — Бразилія 1:0 (Абубакар, 90+2).

Сербія – Швейцарія

Збірні Сербії та Швейцарії продемонстрували результативний футбол. На перерву команди пішли за рахунку 2:2. На початку другого тайму Швейцарія вийшла вперед. Цей гол і став вирішальним.

• Сербія — Швейцарія 2:3 (Мітрович, 26, Влахович, 35 - Шакірі, 20, Емболо, 44, Фройлер, 48).

У плей-оф пройшли збірні Бразилії та Швейцарії. Перемога над Бразилією лише потішила вболівальників Камеруну, але вийти з групи не допомогла.

Група G
Група G

Група Н

Гана – Уругвай

Гана могла повести у рахунку, але не реалізувала пенальті. Уругвай зрозумів, що так діла не буде і протягом 5 хвилин забив два м’ячі. Рахунок зберігся до кінця поєдинку.

• Гана — Уругвай 0:2 (Де Арраскаета, 26, 31).

Південна Корея – Португалія

Португалія виходила на матч вже у ранзі учасниці 1/8 фіналу. Португальці забили швидкий м’яч і досить спокійно себе почували, навіть після того, як на 27-й хвилині збірна Південної Кореї зрівняла рахунок. А у компенсований час Хван Хі Чхан приніс перемогу своїй збірній, що дозволило Південній Кореї вийти у плей-оф. Вперше за історію виступів на чемпіонатах світу збірна Португалії програла матч, в якому відкрила рахунок.

• Південна Корея — Португалія 2:1 (Кім Юнь Квон, 27, Хван Хі Чхан, 90+1 - Орта, 5).

Збірна Португалії залишилась на першому місці, незважаючи на поразку. Південна Корея випередила Уругвай і Гану.

Група Н
Група Н

Сітка плей-оф

У матчах 1/8 фіналу Португалія зіграє зі збірною Швейцарії, а Південна Корея зустрінеться з Бразилією. Поєдинки відбудуться 5 та 6 грудня.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг поєдинків ЧС-2022 у групах Е та F. Також ми повідомляли про результати матчів чемпіонату світу, зіграних 1 грудня.