UA
Главная
Украина
13:15, 24 Сентября
Информатор UA

Интро

У додатку "Дія" став доступний "жовтий" внутрішній COVID-Сертифікат. Правда, поки що його можуть отримати тільки користувачі iOS Про це повідомив Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації України, - передає Інформатор . Відсьогодні користувачі iOS зможуть згенерувати "жовті" внутрішні COVID-сертифікати в додатку "Дія". Згодом вони стануть доступними і для власників Android. У Мінцифрі чекають підтвердження від Google Play. "Вже мільйон українців користуються "зеленим" сертифікатом в додатку "Дія". А сьогодні в iOS став доступний "жовтий" внутрішній COVID-сертифікат для людей з однієї дозою вакцини. Такий сертифікат діє 120 днів", - розповів міністр. До слова, в "жовтій" зоні будуть діяти обидва види сертифікатів, а в "червоній" - тільки "зелений". Раніше Інформатор повідомляв, як відновити водійське посвідчення в додатку . Також ми писали, якщо в додатку не відображається водійське посвідчення:що робити. Крім того, в Україні спростили розмитнення автомобілів:зробити це можна буде через . Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

В "Дії" стал доступен “жёлтый” внутренний COVID-cертификат

Читати українською
В "Дії" стал доступен “жёлтый” внутренний COVID-cертификат

Он появился только у пользователей на iOS

У додатку "Дія" став доступний "жовтий" внутрішній COVID-Сертифікат. Правда, поки що його можуть отримати тільки користувачі iOS

Про це повідомив Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації України, - передає Інформатор .

Відсьогодні користувачі iOS зможуть згенерувати "жовті" внутрішні COVID-сертифікати в додатку "Дія". Згодом вони стануть доступними і для власників Android. У Мінцифрі чекають підтвердження від Google Play.

"Вже мільйон українців користуються "зеленим" сертифікатом в додатку "Дія". А сьогодні в iOS став доступний "жовтий" внутрішній COVID-сертифікат для людей з однієї дозою вакцини. Такий сертифікат діє 120 днів", - розповів міністр.

 До слова, в "жовтій" зоні будуть діяти обидва види сертифікатів, а в "червоній" - тільки "зелений".

 

 

Раніше Інформатор повідомляв,  як відновити водійське посвідчення в додатку «Дія». Також ми писали, якщо в додатку «Дія» не відображається водійське посвідчення:що робити.

Крім того, в Україні спростили розмитнення автомобілів:зробити це можна буде через «Дію».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖИ

Мы используем файлы cookie, чтобы обеспечить должную работу сайта, а контент и реклама отвечали Вашим интересам.