Зустріти Новий рік, граючи. ТОП-5 ідей для святкової вечірки

Як весело і азартно провести святкову ніч, - кілька порад від Інформатора точно не виявляться зайвими

Зустріти Новий рік, граючи. ТОП-5 ідей для святкової вечірки

Святкування Нового року в цьому році очікується карантинне. На вулицях міст немає великих фудкортів,а збиратися на святкових локаціях можна тільки в масках, невеликими групами і на відстані не менше метра один від одного.

В іншому випадку локації закриють раніше,ніж в середині січня. Більше половини українців через страх захворіти на COVID-19 навіть дотримувалися жорсткого локдауну в цей час .

Уряд утримався від такого рішення і дозволило кафе і ресторанам працювати до 7 ранку в новорічну ніч.Але багато хто залишиться в сімейному колі, щоб уберегтися і зберегти здоров'я.

Як весело і азартно провести святкову ніч, - кілька порад від Інформатора точно не виявляться зайвими.

Опинившись у вузькому колі рідних і близьких, піднявши келих з шампанським, провівши старий рік і обмінявшись побажаннями про новий, багато хто з нас «занурюються» в поглинання закусок. Рясне переїдання не обіцяє міцного здоров'я, ні на наступний ранок, ні в подальшій перспективі.

А тому рекомендується між тостами і дегустацією кулінарних шедеврів з новорічного столу, все ж активно діяти. Наприклад, танці. У будь-якому з браузерів ви без зусиль знайдете десятки вже організованих і відфільтрованих тематичних добірок з піснями, які створять незабутню атмосферу сімейної вечері або яскравою вечірки, за смаком.

Досить ввести традиційний запит - новорічний плейлист.Любителі конкурсів можуть скористатися схожим запитом - новорічні конкурси - і провести час у колі друзів не менше цікаво і весело.

Правда, такого роду вечора підійдуть присутнім, які давно знають один одного. Адже не секрет, що в малознайомих компаніях багато з нас соромляться танцювати або брати участь в конкурсах. А ось для нових знайомих кращим варіантом стануть ігри.Рухливі або настільні - буде залежати від вашої фантазії і наявності вільного місця навколо столу, в будинку або квартирі.

Розглянемо кілька цікавих варіантів:

  • МАФІЯ (рольова гра) - грати в неї можна великими компаніями до пари десятків людей. Це командна психологічна гра з детективним сюжетом, що моделює боротьбу «мафіозі», які знають, хто з них хто, з «жителями міста», яким не відомо, хто з гравців за столом - представники «злочинних кіл». Зав'язка сюжету: Жителі міста, знесилені від розгулу мафії, виносять рішення пересаджати до в'язниці всіх мафіозі до єдиного. У відповідь мафія оголошує війну до повного знищення всіх порядних городян. Плюс цієї гри в тому, що вона підходить як зовсім юним учасникам, так і дорослим і може бути костюмованою. Тобто, всю новорічну вечірку можна провести в гангста-стилі, присвятивши її темі гри. Почитати про правила гри більше можна тут.
  • МОНОПОЛІЯ (настільна гра) - для того, щоб грати в цю гру, потрібно або купити її в уже готовому вигляді, або, ознайомившись з правилами, зробити карту і обмінні фішки. Це захоплююча економічна і стратегічна гра для двох і більше осіб. Мета гри - раціонально використовуючи стартовий капітал, домогтися банкрутства інших гравців. Фактично «Монополія» являє собою ігрове поле, що складається з квадратів, які проходять по колу всі гравці по черзі. Квадрати поділяються на активи (підприємство, цінна річ) і події. Гравці ходять по черзі і успішність ходів у всіх - різна.
  • ТВІСТЕР (рухома підлоги гра для активної компанії) - гра складається з двох предметів: поля - килимка з кольоровими колами, який розстеляють на підлозі, і спеціальної рулетки. На килимку намальовані чотири ряди по шість великих одноколірних кіл (червоний, жовтий, синій і зелений). Рулетка прикріплена до квадратної дошці і служить генератором випадковості. На ній розбиті сектора для кожної кінцівки із зазначенням кольору. Суддя обертає рулетку і зачитує її вказівки гравцям. Гравці займають на килимку те становище, яке їм вказує рулетка. При цьому потрібно не впасти. Прекрасний привід роззнайомитися і разом посміятися.
  • Дженга або ВЕЖА (настільна гра про спритність рук і «будівництво») - в грі використовуються 54 (іноді 48 або 60) блоку з твердих порід дерева (берези, ясена). Довжина кожного блоку в три рази більше його ширини, а висота приблизно дорівнює половині його ширини. Для початку гри треба побудувати вежу висотою в 18 поверхів. Кожен поверх складається з трьох блоків, покладених впритул і паралельно один одному. Блоки кожного наступного поверху кладуться перпендикулярно блокам попереднього поверху. Після того як вежа побудована, гравці починають ходити. Першим ходить той, хто побудував вежу. Ну а далі все просто - вежа не повинна завалитися.
  • КРОКОДИЛ (гра- «Відгадайка») - якщо ви помірно артистичні і винахідливі, ця гра для вас. Все, що вам потрібно, це придумати або згадати слово йди явище, а потім показати його друзям, не називаючи. Так, щоб вони вгадали його!

Яку б гру ви не обрали для себе і близьких - смислове і розумну або контактну і веселу - ми бажаємо вам кращої зустрічі Нового 2021 року. І нехай він буде радісніше і світліше попереднього, бережіть один одного!

Раніше Інформатор повідомляв, про незвичайні подарунки на Новий Рік .

Нагадаємо, Інформатор зібрав всю інформацію, де і за скільки можна придбати Новорічну ялинку .

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube