«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Раніше президент брав участь в урочистостях до Дня Збройних сил України
Президент України Володимир Зеленський розпочав робочий візит до Донецької області. Там він зустрінеться з військовими.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Офісу Президента .
"Президент України Володимир Зеленський розпочав робочу поїздку до Донецької області. Глава держави зустрінеться з військовими, які несуть службу на передовій в зоні проведення операції Об'єднаних сил", - йдеться в повідомленні.
Відзначимо, до цього президент брав участь в урочистостях до Дня Збройних сил України, які пройшли на території Маріїнського палацу в Києві.
Нагадаємо, в жовтні 2019 року на передовій в населеному пункту Золоте Зеленський поспілкувався з добровольцями Національного корпусу. Ця зустріч запам'яталася словесною перепалкою, в якій глава держави сказав: "Я ж не лох якийсь".
Як раніше писав Інформатор, Зеленський стверджує, що витрати на оборону не скорочуються,незважаючи на кризові часи. За його словами, влада не буде економити на армії та безпеці.