Головна
Україна
Події
16:36, 5 Серпня
Информатор UA

Интро

Тероборонівець з позивним "Дід" автор відомого ролика, на якому в Бучі горить розбита колона російської техніки. 64-річний чоловік зупинив її власноруч вистрілив із гранатомета з власного двору в бензовоз, а згодом навів на російську техніку артилерію. Про це повідомляє Інформаторз посиланням на сюжет Радіо Свобода. Він миттєво повідомив нашим захисникам координати російської колони. Йому сказали "Дід" тікай, поки живий. "27 лютого, о 7-й годині 40 хвилин я почув гуркіт техніки. Бачу зі сторони вокзалу у Бучі йде велика колона. У мене за хатою стояв причіп, тихенько заліз і бачу: орки йдуть тротуаром, а посередені - техніка. Спершу пішов один БТР, БМП, другий БТР, танк, а потім я побачив бензовозі в мене проскочила думка можливо, щось зупиниться... Я вистрілив з гранатомета, почув вибух і побачив сильнеполум'я", - згадує чоловік. Коли він підбив бензовоз все горіло уже звідти окупанти не піти тому, що паливо все розлилось. "Горіло так, що вони не могли пройти. Вони по мені стріляли, я встих відскочити на метри три від паркану, щоб мати змогу кидати гранати. Я кинув їх у різні сторони, і одну залишив собі на всяк випадок - палець засунув в чеку", - каже чоловік. За словами чоловіка, його б не залишили живим після того, що він їм зробив. Він зміг зайти до сусідів і звідти повідомити побратимам про зупинену ним колону окупантів. Він вийшов з укриття, тільки коли закінчилися вибухи. Потім він побачив, що наші військові почали чистити російські БТРи і потім він почав знімати відео, яке розлетілось по інтернету. Завдяки "Діду" того дня оборонці Бучі розбили велику колону техніки окупантів та забрали багато трофеїв. Зараз чоловік продовжує служити у місцевій теробороні, у 2014 році він закрив свій невеликий бізнес та займався волонтерством на Донбасі до інсульту. "Ми українці, ми живемо тут. Це наша земля. І ніхто не може командувати нами. Я хочу бути корисним Україні і своєму суспільстві", - говорить "Дід". Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут. Заголовне фото:t.me/V_Zelenskiy_official

Зупинив колону окупантів у Бучі: 64-річний тероборонівець вистрілив із гранатомета з власного двору в бензовоз та навів на російську техніку артилерію

Читать на русском
Зупинив колону окупантів у Бучі: 64-річний тероборонівець вистрілив із гранатомета з власного двору в бензовоз та навів на російську техніку артилерію

Він не хотів здаватись і боровся до останнього

Тероборонівець з позивним "Дід" — автор відомого ролика, на якому в Бучі горить розбита колона російської техніки. 64-річний чоловік зупинив її власноруч — вистрілив із гранатомета з власного двору в бензовоз, а згодом навів на російську техніку артилерію.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сюжет Радіо Свобода. 

Він миттєво повідомив нашим захисникам координати російської колони. Йому сказали "Дід" тікай, поки живий. 

"27 лютого, о 7-й годині 40 хвилин я почув гуркіт техніки. Бачу зі сторони вокзалу у Бучі йде велика колона. У мене за хатою стояв причіп, тихенько заліз і бачу: орки йдуть тротуаром, а посередені - техніка. Спершу пішов один БТР, БМП, другий БТР, танк, а потім я побачив бензовоз і в мене проскочила думка можливо, щось зупиниться... Я вистрілив з гранатомета, почув вибух і побачив сильне полум'я", - згадує чоловік.

Коли він підбив бензовоз — все горіло уже звідти окупанти не піти тому, що паливо все розлилось. 

"Горіло так, що вони не могли пройти. Вони по мені стріляли, я встих відскочити на метри три від паркану, щоб мати змогу кидати гранати. Я кинув їх у різні сторони, і одну залишив собі на всяк випадок - палець засунув в чеку", - каже чоловік.

За словами чоловіка, його б не залишили живим після того, що він їм зробив. Він зміг зайти до сусідів і звідти повідомити побратимам про зупинену ним колону окупантів. Він вийшов з укриття, тільки коли закінчилися вибухи. Потім він побачив, що наші військові почали чистити російські БТРи і потім він почав знімати відео, яке розлетілось по інтернету. Завдяки "Діду" того дня оборонці Бучі розбили велику колону техніки окупантів та забрали багато трофеїв. 

Зараз чоловік продовжує служити у місцевій теробороні, у 2014 році він закрив свій невеликий бізнес та займався волонтерством на Донбасі — до інсульту. 

"Ми українці, ми живемо тут. Це наша земля. І ніхто не може командувати нами. Я хочу бути корисним Україні і своєму суспільстві", - говорить "Дід".

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: t.me/V_Zelenskiy_official

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.