Головна
Україна
Події
21:03, 24 Листопада
Информатор UA

Интро

Рашисти отримали першу ластівку помсти за вбивство немовля у Вільнянську Запорізької області. ЗСУ знищили ракетний комплекс С300, з якого російські терористи влучили у місцевий пологовий будинок. Про це Інформатору стало відомо з повідомлення міського голови Мелітополя Івана Федорова. 23 листопада внаслідок ворожого ракетного обстрілу по медзакладу у Запорозькій області загинув новонароджений хлопчик. Того ж дня ЗСУ оперативно знайшли місце дислокації смертоносної зброї ворога, а артилерія ЗСУ нанесла влучний удар.  “23 листопада близько 13:40 у селі Зелений Яр наші бійці ліквідували ворожий ракетний комплекс С300. Очевидці почули спочатку два потужні вибухи, потім третій ще потужніший - спрацювала детонація. Окупанти запанікувати - розпочали обшуки, виводили мешканців з домівок, перевіряли телефони. Було чутно автоматні черги. Проте наші бійці вкотре довели - ми не пробачимо ворога. Все рашистське буде ліквідоване”, - написав Іван Федоров. Як раніше повідомляв Інформатор, 21 листопада мер Мелітополя Іван Федоров розповів про ситуацію в місті. За його словами, місцеві мешканці, які змогли пережити полон рашистів, розповідають про постійні тортури – від побиття до катування струмом. У місто навіть навмисно привозять нещодавно мобілізованих новачків, аби вони на мелітопольцях «вчилися» катувати людей.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЗСУ знищили російський ракетний комплекс, з якого вбили немовля у Вільнянську, - Іван Федоров

Читать на русском

23 листопада російські війська обстріляли пологовий будинок

Читать на русском
ЗСУ знищили російський ракетний комплекс, з якого вбили немовля у Вільнянську, - Іван Федоров
Зруйнований пологовий будинок у Запорізькій області

23 листопада російські війська обстріляли пологовий будинок

Рашисти отримали першу ластівку помсти за вбивство немовля у Вільнянську Запорізької області. ЗСУ знищили ракетний комплекс С300, з якого російські терористи влучили у місцевий пологовий будинок. Про це Інформатору стало відомо з повідомлення міського голови Мелітополя Івана Федорова.

23 листопада внаслідок ворожого ракетного обстрілу по медзакладу у Запорозькій області загинув новонароджений хлопчик. Того ж дня ЗСУ оперативно знайшли місце дислокації смертоносної зброї ворога, а артилерія ЗСУ нанесла влучний удар. 

“23 листопада близько 13:40 у селі Зелений Яр наші бійці ліквідували ворожий ракетний комплекс С300. Очевидці почули спочатку два потужні вибухи, потім третій ще потужніший - спрацювала детонація. Окупанти запанікувати - розпочали обшуки, виводили мешканців з домівок, перевіряли телефони. Було чутно автоматні черги. Проте наші бійці вкотре довели - ми не пробачимо ворога. Все рашистське буде ліквідоване”, - написав Іван Федоров.

Як раніше повідомляв Інформатор, 21 листопада мер Мелітополя Іван Федоров розповів про ситуацію в місті. За його словами, місцеві мешканці, які змогли пережити полон рашистів, розповідають про постійні тортури – від побиття до катування струмом. У місто навіть навмисно привозять нещодавно мобілізованих новачків, аби вони на мелітопольцях «вчилися» катувати людей. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.