У цій історії Новий рік стає метафорою оновлення: у ній є ніжна смуток, світла надія, любов і ностальгія за тим, що було важливим. «Жінка Сніжинка» нагадує, що справжнє диво народжується тоді, коли ми віримо в краще, живемо тут і зараз, тримаємося за руки й залишаємося одне для одного найбільшою цінністю.
Бійці також знищили 27 артсистем ворога
Українські захисники встановили новий рекорд знищення російського ворога: втрати окупантів перетнули позначку у понад 500 тис. відмінусованих військових. Військові ЗСУ також спопелили 15 ворожих танків та 27 артсистем за останню добу.
Детальніше про втрати у РФ відзвітували у Генштабі ЗСУ. Військові зазначили, що від початку війни РФ втратила 500080 окупантів, з яких 1140 солдат - за останню добу. Втрати ворога у техніці виглядають так:

Сили оборони України наносять ворогу вогневого ураження не лише на суші, але й на морі. Так ЗСУ у тимчасово окупованому Криму знищили останній носій Калібрів - малий ракетний корабель "Циклон".
13 травня ЗСУ відмінусували військову базу ворога на Ай-Петрі. Тоді загинули високопоставлений російський командир і інші окупанти. Цього ж дня ЗСУ приземлили наддорогий російський гелікоптер Ка-52 "Алігатор".
Як писав Інформатор, українські захисники збили російський бомбардувальник Ту-22М3, за яким ГУР стежив тривалий час.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.