"Президент чітко дав зрозуміти обом сторонам: якщо прямий діалог не розпочнеться в найкоротші строки, то США мають піти з цього конфлікту - що б це не означало..."
Робота "100 років" за віршем видатного українського поета Василя Стуса нагадує про тривалу боротьбу українців за свободу, сильний дух нашого народу, що не був зломлений попри найтяжчі випробування.
Армія рф втратила у війні проти України близько 243 220 особового складу, 600 із яких – протягом останньої доби
За минулу добу, 24 липня, в Україні ліквідували ще 600 загарбників. Нашим захисникам також вдалось знищити 12 танків, 14 безпілотників та 30 артилерійських систем. З початку повномасштабного вторгнення росія втратила більше ніж 243 тисячі своїх вояк.
Про це повідомили у Генеральному штабі ЗСУ. Втрати російських окупаційних військ є приблизними, бо провести точний підрахунок у зоні ведення активних бойових дій досить складно.
Протягом минулої доби, 24 липня, на фронті відбулось понад 35 бойових зіткнень. Авіація Сил оборони завдала удару по пункту управління ворога, 8 ударів по районах зосередження особового складу та 6 - по зенітно-ракетних комплексах противника. Наші захисники знищили 3 ударних БПЛА противника типу "шахед-136". Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили 4 пункти управління, 3 засоби протиповітряної оборони, 9 артилерійських засобів на вогневих позиціях та 4 станції радіоелектронної боротьби окупантів.
Раніше ми писали, що в росії татарських студентів примушують виготовляти дрони-камікадзе. Крім того, окупанти перевели четвертий блок ЗАЕС в режим гарячого зупину, МАГАТЕ виявила міни на даху.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.