«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
ЗСУ завдали ударів одразу в трьох областях
Українські військові протягом 30 серпня знищили п’ять російських складів з боєприпасами, дві бази та один ворожий штаб.
Цілі окупантів були уражені на Херсонщині, Запоріжжі та Донеччині.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Telegram-канал "Збройні сили України".
"Продовжуємо рубрику під назвою знищені склади БК і бази рашистів. Протягом доби було демілітаризовано 5 складів БК, 2 бази, 1 штаб русні", – йдеться у повідомленні.
Демілітаризація ворога відбулася в таких локаціях:
Також Інформатор раніше писав, що тільки за добу рашисти втратили 450 нелюдей, 19 артилерійських систем та 3 РСЗВ: втрати ворога через вторгнення в України.